breadcrumb-back
Busit

Busit PC

Current Version1.2.0
Game CategorySocial
Last Updated2020-03-29
DeveloperBusiT
Game Tags
Download
Features
app-feature
Extreme HD
app-feature
Smart Keymapping
app-feature
Android Compatible
app-feature
Multi-Screen
app-feature
AOW Engine
app-feature
Anti-Cheat

Download Busit on PC with the GameLoop Emulator

Busit on PC

Busit, coming from the developer BusiT, is running on Android systerm in the past.

Now, You can play Busit on PC with GameLoop smoothly.

Download it in the GameLoop library or search results. No more eyeing the battery or frustrating calls at the wrong time any more.

Just enjoy Busit PC on the large screen for free!

Busit Introduction

Yolculuk sırasında sıkılan milyonlarca insanın arasına katıl! Nasıl mı? Busit!

Bugüne kadar yaşamadığın bir deneyime hazır mısın? Cevabın “Evet!” ise doğru yerdesin. Busit, ulaşım temelli, daha önce karşılaşmadığın bir deneyim sunuyor. Tek yapman gereken günlük kullandığın otobüs, metro, tramvay ya da diğer ulaşım araçlarını ana sayfana eklemek. Hepsi bu kadar !

Her bir ulaşım hattının içinde senin gibi yeni insanlarla tanışmayı bekleyen milyonlarca kişi var. Onları daha yakından tanımak için tek yapman gereken o ulaşım hattında bulunan paylaşım bölümüne aklından geçeni yazman ve göndermen. Ayrıca diğer insanların yazdıklarına yorum yapabilir, onların yazdıklarını okuyarak da burada keyifli bir şekilde vakit geçirebilirsin!

Paylaşım yapmak için fazla mı utangaçsın? Hiç problem değil! Seninle aynı hatları kullanan insanlara kolayca “Bul” sekmesinden ulaşabilirsin. “Beğen” butonu o kullanıcıyı beğendiği belirtir. “Joker” ise ondan hoşlandığını belirtmenin en kesin yoludur. Unutma: Her gün sadece bir joker hakkın var! Dikkatli kullanacağına eminiz.

Gizliliğinden ve rahatsız edilmediğinden emin olmak için yalnızca senin beğendiğin kişi de seni beğenirse aranızda sohbet penceresi açılacaktır. Ayrıca Joker ile karşındaki kişiye direkt olarak onu beğendiğini ifade eden bir ileti gönderebilirsin. Dediğimiz gibi: Joker ondan hoşlandığını belirtmenin en kesin yoludur!

Arama kısmında ise görüntülemek istediğin şehirde o an popüler olan ulaşım hatlarını ve en popüler paylaşımları bulabilirsin. Gördüğün bir paylaşımdaki kişiden hoşlandıysan kendini göstermek için o ulaşım hattına yazmayı ya da onu beğenmeyi unutma. Hoşlandığın kişi sadece bir beğeni uzağında!

İnanıyoruz ki kısa zamanda utangaçlığı bir kenara bırakıp hızla büyüyen Busit’in bir parçası olacaksın. Buradaki insanları her gün kullandığın ulaşım hattında gördüğünü unutma!

Hadi sen de trafikte zaman harcayan milyonlarca insanın arasına katıl ve eğlencenin tadını çıkar. Artık nasıl yapacağını biliyorsun: Busit!

How to play Busit with GameLoop on PC

1. Download GameLoop from the official website, then run the exe file to install GameLoop

2. Open GameLoop and search for “Busit” , find Busit in the search results and click “Install”

3. Enjoy playing Busit on GameLoop

Reviews

Gameloop scores
3.0
Googleplay scores
2.0

Requirements

Minimum requirements

OS

Windows 8.1 64-bit or Windows 10 64-bit

GPU

GTX 1050

CPU

i3-8300

Memory

8GB RAM

Storage

1GB available space

Recommended requirements

OS

Windows 8.1 64-bit or Windows 10 64-bit

GPU

GTX 1050

CPU

i3-9320

Memory

16GB RAM

Storage

1GB available space

Click to Install