breadcrumb-back
Cumhuriyet

Cumhuriyet PC

Current Version3.7.0
Game CategoryNews & Magazines
Update Time2022-01-21
DeveloperVBT YAZILIM A.Ş.
Game Tags
Download
Google Play
Features
app-feature
Extreme HD
app-feature
Smart Keymap
app-feature
Android Compatible
app-feature
Multi-Screen
app-feature
AOW Engine
app-feature
Anti-Cheat

Download Cumhuriyet on PC With GameLoop Emulator

Cumhuriyet, coming from the developer VBT YAZILIM A.Ş., is running on Android systerm in the past.

Now, You can play Cumhuriyet on PC with GameLoop smoothly.

Download it in the GameLoop library or search results. No more eyeing the battery or frustrating calls at the wrong time any more.

Just enjoy Cumhuriyet PC on the large screen for free!

Cumhuriyet Introduction

www.cumhuriyet.com.tr uygulaması Türkiye ve dünya gündemine dair kesintisiz yayın yapar. Cumhuriyet Gazetesi'nin özel haberleri ve seçkin yazarlarının yazılarını internet ortamında okurla buluşturur. Gündeme dair anlık tüm gelişmeleri aktarır. İçerikleri metinler, fotoğraflar, videolar ve seslerden oluşur. Ücretsizdir. Haberleri, Türkiye, Dünya, Ekonomi, Kültür Sanat, Spor, Yaşam, Bilim Teknoloji gibi kategoriler içinde toplanır. Cumhuriyet Gazetesi'nin Türkiye gündemine ve siyasetine dair çok önemli yorum, analiz ve tespitler barındıran cesur yazarlarının yazılarına www.cumhuriyet.com.tr uygulaması üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz.

YAYIN İLKESİ

Cumhuriyet Gazetesi, "amacını toplum yaşamına katıldığı 7 Mayıs 1924'te yayınladığı ilk sayısında kurucusu Yunus Nadi'nin kalemiyle belirlemiştir. Cumhuriyet, ne hükümet ne de parti gazetesidir. Cumhuriyet yalnız Cumhuriyet'in, bilimsel ve yaygın anlatımıyla demokrasinin savunucusudur. Cumhuriyet, demokrasi fikir ve esaslarını yıkmaya çalışan her kuvvete karşı mücadele edecektir. Ülkemizde her anlamıyla gerçek bir demokrasi kurulması için bütün varlığı ile çalışacaktır. Cumhuriyet Atatürk devrim ve ilkelerinin açtığı "aydınlanma" yolunda, aklın bağnazlıktan, bilimin dinden bağımsızlaşması, Laiklik ilkesinin toplumca benimsenmesi için çaba gösterecektir. ‘İnsan Hakları ve Temel Özgürlükler Bildirgesi’ni demokrasinin evrensel anayasası olarak benimseyen Cumhuriyet, amaçlarına ancak Atatürk'ün kurduğu Türkiye Cumhuriyeti'nin bağımsızlığı ve bütünlüğü kapsamında ulaşılacağını temel ilke sayar. Cumhuriyet Gazetesi'ni kuran Yunus Nadi, kurumlaştıran Nadir Nadi'dir. Cumhuriyet Türkiye'sinin temelleri atılırken kurulan Cumhuriyet Gazetesi'ni Yunus Nadi'nin ölümünden sonra her çeşit güçlüğe karşı yarım yüzyıllık savaşımla hiçbir ödün vermeden yöneten ve kurumlaştıran Nadir Nadi, 20 Ağustos 1991 günü gözlerini yaşama kapamıştır. Kimliği, ilkeleri ve amaçları bu uzun süre içinde belirlenip toplumda kök salan Cumhuriyet'i aynı yörüngede yaşatmak Cumhuriyet Türkiyesi'ne, topluma ve Cumhuriyet okurlarına karşı bir ödev niteliğine dönüşmüştür. Cumhuriyet Vakfı da bu amacı yerine getirmek için kurulmuştur."

www.cumhuriyet.com.tr uygulaması ile

- Türkiye'nin en saygın yazarlarının köşe yazılarını okuyabilirsiniz.

- Türkiye ve dünya gündemini, günün her anı son dakika haberleri ile takip edebilir, gelişmelerden bildirimlerle haberdar olursunuz.

- Ekonomi haberleri, döviz kurları, altın fiyatları ve finans piyasasını yakından izleyebilirsiniz.

- Spor dünyasına yönelik önemli gelişmeler, özel haberler, yorumlar okuyabilirsiniz.

- Yaşam haberleri kategorisinde sağlık, beslenme, anne çocuk sağlığı, psikoloji, seyahat, doğa, hayvan, evlilik, eğitim, dekorasyon, mimari, yeme içme gibi alanlarda bilgilendirici içeriklere erişebilirsiniz.

- Kültür sanat haberlerinde de Cumhuriyet’in ayrıcalığını yaşayın. En güncel konser, etkinlik haberlerini okuyabilir, müzeler, sinema filmleri, tiyatrolar hakkında güncel bilgilere erişebilirsiniz.

- Sağlık haberleri kategorisinde uzman doktor yorumlarını ve sağlık alanındaki son gelişmeleri okuyabilirsiniz.

- Uluslararası ve Türk haber ajanslarından servis edilen videoları izleyebilirsiniz.

Cumhuriyet uygulamasını telefonunuza ve tabletinize ücretsiz olarak indirin, Türkiye'yi ve dünyayı objektif bir şekilde gerçek haberci refleksleriyle hazırlayan cesur ve ilkeli gazetecilerin hazırladığı haberlerle takip edin.

How to play Cumhuriyet with GameLoop on PC

1. Download GameLoop from the official website, then run the exe file to install GameLoop

2. Open GameLoop and search for “Cumhuriyet” , find Cumhuriyet in the search results and click “Install”

3. Enjoy playing Cumhuriyet on GameLoop

Reviews

Gameloop scores
4.0
Googleplay scores
3.8

Requirements

Minimum requirements

OS

Windows 8.1 64-bit or Windows 10 64-bit

GPU

GTX 1050

CPU

i3-8300

Memory

8GB RAM

Storage

1GB available space

Recommended requirements

OS

Windows 8.1 64-bit or Windows 10 64-bit

GPU

GTX 1050

CPU

i3-9320

Memory

16GB RAM

Storage

1GB available space

Click to Install