[BS] PC'de Brawl Stars oynamak için ipuçları - GameLoop'ta Daha Fazla Oyun

Brawl Stars, bir süredir resmen halkla tanıştı ve oyun, Wilderness Duel, Gem Battle, Bounty Hunter, vb. Dahil olmak üzere çeşitli. kip, hileler, karakter önerileri vb.

Vahşi Düello Kuralı Oyun:

● Bireysel savaşlarda, 10 oyuncu daralan bir haritada "birbirlerine zarar verir". Öldürüldüğünde, derhal oyundan çıkacaksın. Ne kadar uzun yaşarsan, ödül o kadar yüksek ~

● İlk 5 oyuncu 1 ~ 9 kupa kazanabilir, 6. sıra kupayı düşürmez (0 kupa) ve son 4 oyuncu kupayı düşürür.

● Başlamadan hemen sonra haritanın etrafında zehirli sis görünecektir. Zehirli sisin içinde durmak saniyede 250 hasar alır, JI kurallarını yemekle aynı şekilde.

● Haritada dinamit paketleri gibi birçok kutu var. Bunu kırmak size kazancamanız için en önemli faktörlerden biri olan zümrüt yaşamını / saldırısını arttıracak!

● Diğer oyuncuları öldürmek rastgele 1 ~ 3 zümrüt düşecek

● [Çift Mod] Her iki takım da öldürüldüğünde takımı bir ünite olarak alın, sonra ortadan kaldırın

  1. Takım arkadaşları bulunduğunuz yerde bir süre diriltilecek, bu yüzden yalnız savaşmaktan endişelenme
  2. Zümrüt etkisi paylaşılır, bu yüzden takım arkadaşları ile mücevher kapma
  3. Diziliş, yakın dövüşçünün yakın dövüş direncini çok aştığını ve verimi çok aştığını gösteriyor.

Vahşi doğada düello oynama becerileri:

Başladıktan sonra, insanları öldürmek için acele etmeyin, ilk önce zümrütle savaşmak için kutuya gidin, önce kanı destekleyin ve saldırın, çimleri kendinizi örtmek için kullanın ve çevre koşullarına dikkat edin. Uzun süre zor savaşmayın ve başkaları tarafından alınsın ~ ~

Ara dönem çekim süresi çok önemlidir, başkalarının kanla savaşmasını gizlemek ve beklemek, daha sonra da balık avcılarından faydalanmak;

Tabii ki, şanssızsanız ve başkalarının ön kapısına rastlarsanız, iki durum vardır:

  1. İlk önce, rolünüz güçlü. Örneğin, boksör bir adam gevrek bir uzun menzilli ile karşılaşırsa, 2 ~ 3 yumruk sorunu çözebilir. Doğrudan gitmek için tereddüt etmeyin. Öldükten sonra kal ve kaç!
  2. Karakteriniz zayıftır, örneğin bir ayı adamına uzaktan koşma ve tek kelimeyle koşma! Çünkü teknolojide iyi olsanız bile, rakibi çözmek için belli bir zaman ve sağlık gerekir. Bu süre zarfında, birkaç "canavar" ın dikkatini çekmiş olması muhtemeldir ve kazancın kaybedilmeye değer olduğunu

Operasyon açısından, uzaktaki çıkış, en kısa sürede büyük alan çıkışına sahip bazı düşmanları gizlemeye çalışır ve savaş başladığında, rakibi çekimi kolaylaştırmak için çekecektir. Yakın dövüş karakterleri düşmanı dar bir alana sahip seçmeye çalışır. Bunlardan biri bulutlu olabileceği ve diğeri kaçınmanın kolay olduğu.

Vahşi Düello Karakterleri Önerilen:

Bu resim çok fazla çim ve duvar korumasına sahip, bu nedenle yarı-aralıklı karakterler ve yakın dövüşler için daha avantajlı ve uzaktan çıkışta daha az oynama alanı var.

  • Yakın muharebe karakterleri: Boğa Boğa, EL PRIMO maskeli erkek, çimlere saklanmak bir hit!
  • Yarı-rol: NITA, haydi ayıracağız ve kaytalım, neredeyse aynı, çıkıp iki kılıç yapalım ~
  • Uzun menzilli karakter: Shelly Shirley, dağıldı ve kaçtı.

Artık bu MOBA oyununu PC'de GameLoop (Tencent Gaming Buddy) ile oynayabilir ve deneyimleyebilirsiniz. Mobil oyun ve PC oyunları hakkında daha fazla bilgi için, GameLoopweb sitesini ziyaret edebilir ve şimdi resmiemulator indirebilirsiniz.