Back

[Lords Mobile] Lords Mobile'da Animare ve Grim Reaper İpuçları

11-27|by : GameLoop
share to facebookshare to twittershare to redditshare to tumblrshare to pinterest

Son zamanlarda Lords Mobile, Twitter'da ve diğer resmi sosyal medyada da yayınlanan oyunda bazı kahramanları duyurdu. İki özel kahraman Animare Spawns ve Grim Reaper. Aşağıdaki içerik Lords Mobile'deki becerilerinizi geliştirmek için ayrıntılı bilgi ve ipuçları göstermektedir:

Animare Spawns

DMG Tipi: Doğrudan DMG

Karşı Güçlü: Fiziksel ve Büyü

Zayıf Karşı: Bu batmaz yaratığın Anima için söndürülemez bir susuzluğu var! Eyerle ve Anima'yı geri almak için yelkenlerinden rüzgarı kes!


Ölüm meleği

DMG Tipi: Büyü

Karşı Güçlü: Yüksek MDEF

Karşı Zayıf: Grim Reaper, Kahraman'ın ruhunu en yüksek Max HP ile harcayacak. Daha fazla mağdur olduğunu iddia etmeden önce Fiziksel DMG ile başa çıkmak için yeteneklerinizi kullanın!

Bu kahramanı F2P programında, aynı zamanda P2P programında, Black Crow, Death Knight ve diğerleriyle birlikte kullanabilirsiniz.

Lords Mobile'da mesleki becerilerinizi geliştirmeniz için bazı ipuçları.

Tek biriktirme işlemi-beyinsiz Okçu Meydanı. T2 veya T4 yaylarıyla takviye iyidir. Diğer lord'u tamamen yakalayamazsan. O zaman lütfen kafan karışmasın
Mevcut oyun revizyonu ile çoklu inşa işlemleri. T2 tuzakları büyüyor. Ancak, Tuzak sayısının karşılaştığı birikim sayısı da artmaktadır. En anormal cins, LH ailesinin 35 yollu birleşimidir. Öyleyse LH'nin 35 derleme yolunun sayısını bir ders kitabı olarak alın. Gereksinimlerimi yerine getirmek için herkese ihtiyacım var. Değilse. Yüzünü satıp yağla doldurmanı ve sonuna kadar götürmeni önermiyorum.

Ekipman tavsiyesi


Silah: Altın buz ejderhası mor çekiçden daha iyidir. Altın buz ejderhası tercih edilir. Çekiç altınsa, çekiç kullanın.
Kasklar: Yunlong kaskları ucuz, Bryce kaskları daha pahalı, bu yüzden Yunlong kasklarına doğru hareket edebilirsiniz. Hem Yunlong kaskı hem de Bryce kaskı altınsa, Bryce tercih edilir.
Giysiler: Trojan Tucheng kıyafetleri. Ucuz, çekirdek açmak kolay, öncelikli seçim, elbette, belirleyici savaş kıyafetleri vardır altın en mükemmel.
Ayakkabılar: Dev deri pantolonlar ve Heilong ayakkabılar herkesin seçmesi için her zaman zor olmuştur ve ekipman benzerdir. Eğer değişirsem, Hade'nin botlarını tercih edeceğim.
Off-hand: Daxue'nun off-hand'i bir tavuk kaburgadır. Birçok insanın bundan hoşlanmadığına ve genellikle şeytanın yardımcısını kullandığına inanıyorum, ama şeytanın yardımcısının açılması çok pahalı ve zor. Burada, saldırı çıktısı yüksek olduğunda ve ruh çalmak yardımcısının hala mor olduğu durumlarda, taşlarınızın tümü altınsa, herkesin altın kar yardımcısını seçmesini öneririm.
Ivır Zıvır: Mavi düello aksesuarları varsa. Bu bir öncelik değilse, mor böcek halkası veya altın böcek halkası önceliktir.


Şimdi GameLoop ile PC'de Lords Mobile'ı oynayabilir ve deneyimleyebilirsiniz. Mobil oyun ve PC oyunları hakkında daha fazla bilgi için,GameLoop (Tencent Gaming Buddy) web sitesini ziyaret edebilir ve şimdi resmi emülatörü indirebilirsiniz.

返回顶部