[YENİ] En İyi Kara Cuma İndirimleri - GameLoop ile Daha Fazla Oyun İndir | Tencent Playmate

Aman Tanrım, Kara Cuma geliyor! Yılın en büyük alışveriş günü olarak en sevdiğiniz oyunu almaya hazırsınız.

Bu hafta en popüler ücretli oyunu kontrol edelim. Kara Cuma için fırsatlara dikkat!

# 3 Geometri Dash

Geometri Dash İsveç merkezli geliştirici Robert Topala tarafından geliştirilen, ritim tabanlı bir platform oyunudur. Asıl oyun şu anda 21 resmi seviyeye sahip. Hızlı tempolu platform sizi hayal kırıklığına uğratıp çığlık atmanıza izin verecek, ancak yine de daha fazla oynamaya geri döneceksiniz. Oyuncular tarafından yapılan 40 milyondan fazla çevrimiçi seviyeye sahiptir. Zıpla ve bu oyunda tehlikeye gir! Yeteneklerini sınırına kadar zorla. Zıplayın, uçun ve vuruşlarla yolunuzu çevirin.

# 2 Bloons TD 6

Bu, size aileniz için en iyi aksiyon ve macerayı verecek bir strateji oyunudur. Maymun kuleler, yükseltmeler, Kahramanlar ve aktive olmuş yeteneklerin bir kombinasyonunu savunmak için büyük bir 3D kuleye hazırlanmanız yeterli. Size gelen her bir son bloonun dikkatini verin.

# 1 Minecraft

Minecraft, İsveçli geliştirici Markus Persson tarafından yaratılmış bir sanal video oyunudur. Tüm zamanların en çok satan tek video oyunudur, 2019'un sonunda 112 milyon MAU ile tüm platformlarda 180 milyondan fazla sattı. Diğer oyunların aksine belirli bir seviyeye geçmek veya birini öldürmek gerekir. Bunun başarmak için belirli bir hedefi yok. Oyunculara bu oyunu nasıl oynayacaklarına karar vermeleri için çok fazla özgürlük tanıyor. Hayatta kalma modu, yaratıcı mod, macera modu, seyirci modu vb. Arasından seçim yapabilirsiniz.

GameLoop, aynı zamanda TBG olarak da adlandırılan Tencent Gaming Buddy'yi yeniden markalamanın ürünüdür. Bu platform CODM, PUBG Mobile, FreeFire, Valor Arenası ve Mobile Legends dahil birçok popüler oyun sunmaktadır. Şirkete göre, GameLoop hem kullanıcılara hem de geliştiricilere yönelik oyun deneyiminin farklı yönlerini kendi kendine gelişen, etkileşimli bir ortama entegre etmeye çalışacak. Gelecekte Gameloop'ta başlatılan daha fazla oyunu bekliyoruz.