Back

PUBG Mobile Lite modu APK sınırsız parası: Bilmeniz gereken her şey

2020-08-13|by : GameLoop
share to facebookshare to twittershare to redditshare to tumblrshare to pinterest

download button PUBG LITE'İ GAMELOOP İLE PC'DE İNDİRİN

Her oyuncu, PUBG Mobile Lite’nin teklif etmek durumunda olduğu havalı görünüşlü kozmetik materyallere, evcil hayvanlara ve silah kaplamalarına sahip olmak ister. Bu kozmetik malzemelerin benzersiz görünüşü vardır ve oyuncuyu oyunda diğerlerinden farklı kılar.

图片包含 人, 户外, 军装, 男人

已生成极高可信度的说明

Bu harika kozmetik materyalleri satın almak için, oyuncular oyunda gerçek para harcamak zorundadır. Genel anlamda, PUBG Mobile Lite gibi ücretsiz oyunlarda tüketicilerden para kazanma durumu bu araçların satın alınmasına dayanır.

Ancak oyuncuların çoğu, sırasıyla oyunda ücretsiz olarak kozmetik materyal satın almak için kullanılabilen oyun içinde oyunculara sınırsız para verme taahhüdünde bulunan Ücretsiz Ateş’in yer aldığı sınırsız paralı APK dosyası ile karşılaşmaktadırlar.

Bu yazıda, bu uygulamaları ve bunları oyunda kullanmanın ne gibi yansımaları olduğunu inceleyeceğiz.

PUBG Mobile Lite’deki sınırsız para modu olan APK nedir?

图片包含 人, 户外, 女人, 男人

已生成极高可信度的说明

Sınırsızlık parası APK, resmi oyun müşterisinin değişiklik yaptığı bir versiyondur ve oyuncunun oyunda ücretsiz olarak değerli her şeye erişmesi imkanını veren birkaç üçüncü şahıs şirketi tarafından yapılmaktadır.

Ancak bunun yapılması, resmi oyunda oyuncuların tamamının verilerini kayıt altına alan sunucular bulunduğundan mümkün değildir. Bu yüzden, bunlar gibi APK modlu dosyaların işlevi yoktur ve cihazınızdan kişisel bilgilerinizi kötü amaçlı olarak kullanabilecek bir virüse de dönüşebilirler.

Tencent Oyunlarının hazırladığı en son talimatlara göre, ‘müşteri dosyasındaki verilerin değiştirilmesi ile sonuçlanacak şekilde bu oyuna bağlanmak için izinsiz bir üçüncü taraf programının kullanılması’ oyuncunun hesabının daimi olarak yasaklanmasına yol alabilir.

Bu şekilde, oyuncular her halükarda bu sınırsız para modlu APK dosyaları kullanmaktan kaçınmalıdırlar.

Sonuç

PUBG Mobile Lite’de bir mod APK dosyasının kullanılması mevcut olan hesabınızın daimi olarak feshedilmesine yol açabileceğinden tavsiye edilmemektedir. Bunun yerine, gerçek para ile oyun içi kozmetik materyallerini satın almak ve sevdiğiniz oyunun geliştiricilerini desteklemek daha iyidir.

download button PUBG LITE'İ GAMELOOP İLE PC'DE İNDİRİN

HOT DOWNLOAD
Call of Duty: Mobile
скачать
PUBG Mobile
скачать
Free Fire
скачать
返回顶部