[NEW] GameLoop, 50 Milyondan Fazla Aktif Aylık Kullanıcısıyla Global Emülatör Pazarına Liderlik Ediyor | Tencent Oyun Arkadaşı

2018 yılında Tencent tarafından başlatılan ve Çin'deki mobil uygulamaları keşfetmek ve indirmek için en büyük pazar olan Yingyingbao (应用 应用) tarafından dışa dönük bir kuluçka ürünü olan GameLoop dünya çapında 450 milyon tesise ulaştı.

Bu da GameLoop'u dünyanın en büyük uygulama dağıtım platformlarından biri yapıyor. GameLoop, PUBG Mobile için resmi Android öykünücüsü olarak dünya pazarına girenTencent Gaming Buddy'nin güncel markasıdır. Geliştiricilerin ve yayıncıların ekibine derinlemesine uyum sağlama önceliği, GameLoop veya Tencent Gaming Buddy'yi PUBG Mobile'ı oynamak için pazardaki en iyi emülatör kılar. Kullanıcılarından PC'lerinde mobil oyunlar bulma ve oynama taleplerinin artmasına rağmen, 2019 yılında GameLoop, en çok beklenen 2019 mobil oyun olanCall of Duty Mobile da dahil olmak üzere oyuncularına 200'den fazla oyun sundu. Ve bu, Tencent Gaming Buddy'nin PC'deki bir mobil oyun platformu olan GameLoop'a yükselttiğinde bir dönüm noktası haline geliyor.
Bir yıllık gelişimden sonra GameLoop, 240 milyondan fazla ülkede 450 milyon oyuncuya hizmet sunarken, 45 milyondan fazla aktif aylık oyuncu oyun indirip oynuyor. Demografiye göre, oyuncularının çoğu Mena bölgesi, Kuzey ve Güney Amerika ve Güneydoğu Asya'dan geliyor. GameLoop platformundaki oyunlar, Tencent Gaming Budding'deki önceki ayarlardan daha farklı olan farklı kategorilere ayrılır. Platformdaki oyunlar arasında klasik birinci şahıs nişancı (FPS) oyunları, MOBA (Çok Oyunculu Çevrimiçi Savaş Arenası Oyunları), Otomatik Mobil, RPG (RPG), Arcade ve daha fazlası bulunur. Özellikle, Tencent'in resmi oyunları, PUBG Mobile, Call of Duty Mobile, Valor Arenası.

Ayrıca, kullanıcılar oyunlardan daha fazlasına erişebilir, haber seçebilir, canlı oyun ve turnuva yayınlarından yararlanabilir ve özel oyun videoları parmaklarının ucunda. Oyunla ilgili tüm alanlarda tam kapsama alın.

Diğer simülatörlerle karşılaştırıldığında, Tencent Gaming Buddy olarak yeniden adlandırılan GameLoop, dört güçlü yeteneğe sahiptir:

1. Massive Game Choices

  • Yalnızca PC oyunlarını değil aynı zamanda mobil oyun ve uygulamaları da içeren oyuncular için oyun kütüphanesi sunacak şekilde konumlandırma.
  • Dünyada büyük ve son oyun bilgileri ve güncellemeleri sağlanması.
  • Kategorideki tüm oyunların oyuncuları için eksiksiz bir oyun platformu sağlayın.

2. Ağ Hızlandırma: Daha hızlı, daha yumuşak bir deneyim

  • Hızlı ve heyecan verici bir deneyim için benzersiz ve kişiselleştirilmiş akıllı anahtar haritalama yapılandırması.
  • Oynatıcılar ve çoklu tıklatma kontrol işlemleri için özel konfigürasyon. Basitleştirilmiş bir görünüm sağlayarak işlem kullanıcı arayüzünün temel özelliklerini gizleyin.

3. Özel Anti-Hile Sistemi

  • Oyuncu güvenliği ve gizliliği sağlayan özel TP güvenlik sistemi.
  • Hacker sayısını azaltmak için benzersiz bir anti-trojan işlevi.

4. AOW kendini geliştiren motor

  • Mobil oyunlara derinlemesine uyum sağlayarak, oyuncuların emülatörü herhangi bir oyun ortamında kullanabilmelerini sağlar
  • Cihaz yapılandırması için düşük gereksinimler, oyuncular için en iyi deneyimi geliştirmek.

Sonuncusu ama en önemlisi, Tencent Gaming Buddy'den gelen karakterleri devralan GameLoop 3.0, yeni kullanıcı arayüzü ve şaşırtıcı yeni özellikleri ile gelecek ay piyasaya sürülecek. Bizi izlemeye devam edin! Gameloop hakkında en son bilgileri bulmak için bizi şu adreste ziyaret edin: https://gameloop.fun/

Facebook: Gameloop Resmi

Youtube: GameLoop

Discord: GameLoop