Back

[101 okey Plus] GAMELOOP İLE PC ÜZERİNDEN 101 OKEY PLUS NASIL İNDİRİLİR?

12-17|by : GameLoop
share to facebookshare to twittershare to redditshare to tumblrshare to pinterest

101 OKEY PLUS’IN TANITIMI

101 Okey Plus Türkiye'deki en popüler Kart ve Zynga oyunlarından biridir. Oyuncular oyunu Facebook hesaplarıyla veya misafir olarak arkadaşlarıyla oynayabilir. Herkes taşları milyonlarca oyuncuya karşı dizerek, kaçarak ve dağıtarak seçim yapabilir.

NEDEN GAMELOOP İLE PC’DE 101 OKEY PLUS OYNAYALIM?

GameLoop'ta 101 Okey Plus oynayarak büyük ekranda Zynga oyunlarının tadını çıkar. Ayrıca fare ve klavye kullanımı sayesinde oyuncular daha rahat oynayabilir ve oda seçebilir.

Ayrıca, en yeni emülatörlerden biri olan GameLoop 3.0 şunları sağlıyor:

  1. Klavye ve Fare ile Uyumlu Çalışma
  2. Muhteşem ve En İyi Performans
  3. Adil PC Oyun Ortamı
  4. Çeşitli Oyunlarda Canlı Haber Bilgileri

101 Okey Plus PC’ye Nasıl İndirilir

  • Kurulum boyutu 10 MB’tan küçük olan GameLoop’u indirin ve yükleyin. Kuruluma ait resmi indirme bağlantısını GameLoop'ta bulabilirsiniz
  • GameLoop’u Başlatın ve pencerenin solundaki listeden Oyun Merkezine gidin.
  • GameLoop Emülatörde 101 Okey Plus’ı bulun. Oyun Merkezine gittiğiniz de 101 Okey Plus başlığını bulabilirsiniz yoksa oyunu aramak için pencerenin sol üstünde ki arama seçeneğini kullanın.
  • Emülatöre 101 Okey Plus İndirin ve Yükleyin. Yükle seçeneğine tıklayarak oyunu bilgisiyarınıza indirip yüklemeye başlayın.
  • 101 Okey Plus’I Açın ve Keyfini Çıkarın. Bunu yaptıktan sonra pencerenin solunda ki Oyunlarım seçeneğine gidin ve oynamak için tıklayın.
  • Emülatörde 101 Okey Plus’ı Oynama. Oyunun kontrolleri emülatörde önceden ayarlandı. Oyunu başlattıktan sonra varsayılan denetleyiciyi pencerenin sağ tarafta görebilirsiniz. Pencerenin sağ tarafındaki tuş atamaları seçeneğine tıklayarak kontrolü özelleştirebilirsiniz.

Jogos Baixar
Call of Duty: Mobile
BAIXAR
PUBG Mobile
BAIXAR
Free Fire
BAIXAR
返回顶部