Back

[Candy Crush] Neden PC'de Candy Crush Saga oynayalım?

11-19|by : GameLoop
share to facebookshare to twittershare to redditshare to tumblrshare to pinterest

Candy Crush Saga, ilk tanıtılmasından bu yana büyük dikkat çekti. Birçok oyuncu bu oyunu buldu ve Candy Crush Soda inanılmaz derecede benzer, peki ikisi arasındaki ilişki nedir?

Candy Crush Saga ve Candy Crush Soda Arasındaki Farklı


Candy Crush Saga, dünyanın en popüler gündelik oyunlarından biridir. Zorlu haritaları, rüya gibi tatlı şeker stilini, zengin ve ilginç ses efektlerini, canlandırıcı ve pürüzsüz hissi ve oyunu ortadan kaldırmak için orijinal mikro-strateji kullanarak oyunculara en yüksek kalitede rahat etkileşimli deneyim sunar.

Candy Crush Saga ve Candy Crush Soda arasındaki fark: Genel olarak, Candy Crush Soda, seviye, sahne ve karakterlerde Candy Crush Saga ile aynıdır, ancak fark, Candy Crush Saga'nın her türlü satın almak için altın çubuk eklediğidir. sahne ve yaşam. Candy topluluğundaki Facebook sosyal grubu bir sosyal grup haline geldi.

Candy Crush Saga'nın popülaritesi için sebepler1. Herşey Ücretsiz

Genel olarak, birçok kişi ücretli bir oyun almak için 99 kuruş harcar, ancak kaç kişi başıboş bir oyun almak için rahat bir oyun almak için para harcar? Bu nedenle, Candy Crush Saga'nın geliştiricisi akıllıca ücretsiz olarak konumlandırılmış, bu eşiğin girmediği ve herkesin indirebileceği anlamına geliyordu.

2. Çekici Görünüm

Görsel açıdan bakıldığında, Candy Crush Saga, çoğu insan tarafından güzel karakterler, parlak renkler ve tatlı müzik ile kabul etmek çok kolaydır. Bu oyun çoğu insan için çok kolay. Oyuncunun her hareketine sürprizler ve heyecan eşlik eder. Şekere atıldığını görünce, zaman zaman “şeker ezmesi!” Ve “lezzetli!” Gibi teşvik sesleri vardır. Başarı duygusu dolu. Fon müziği kolay ve zevklidir ve genellikle size bir işitme duyusu verir.

3. Şekerler için Sosyal İşlevler Ekleyin

Facebook için bir oyun olarak başlayan King.com, sosyal bir oyun için öneminin bilincindedir. Candy Crush Saga, baştan beri bir Facebook hesabına bağlandı ve oyuncular arkadaşların ve ailenin sonuçlarını görebilir. Her bir paso geçtiğinizde, oyuncular arkadaşlarının performansını bu düzeyde görebilirler. Daha iyi olduğunuzu düşünüyorsanız, puanlarınızı Facebook ile paylaşabilir ve gösteriş yapabilirsiniz.


Sadece Candy Crush Saga değil, King.com'daki diğer oyunlar da oyuncunun kar modeline bu farklı yaklaşımı kullanıyor. Temel, pazarlamada sözde fiyatlandırmayı aşırı derecede kullanmaktır.

Şimdiye kadar ikisi de GameLoop'ta başlatıldı, GameLoop'u indirin, Candy Crush Friends, Candy Crush Soda ve daha fazlasını bulun.

HOT DOWNLOAD
Call of Duty: Mobile
다운받기
PUBG Mobile
다운받기
Free Fire
다운받기
返回顶部