Back

[YENİ] GameLoop 50 Milyondan Fazla Aylık Aktif Kullanıcısıyla Dünya Emülatörleri Arasında Lider - Tencnet Gaming Buddy

11-14|by : GameLoop
share to facebookshare to twittershare to redditshare to tumblrshare to pinterest

2018 yılında, Tencent tarafından başlatılan, Çin'deki mobil uygulamaları keşfetmek ve indirmek için en büyük pazar olan Yingyingbao'nun denizaşırı pazarına bakan bir kuluçka ürünü olan GameLoop, şu anda dünya genelinde 450 milyon kurulum gerçekleştirmiştir. Bu da GameLoop'u dünyanın en büyük uygulama dağıtım platformlarından biri yapıyor.

GameLoop, dünya pazarına PUBG Mobile'ın resmi Android emülatörü olarak giren Tencent Gaming Buddy'nin geliştirilmiş markasıdır. Geliştirici ve yayıncı ekibi ile birlikte derin bir uyum için öncelik, GameLoop veya Tencent Gaming Buddy'yi PUBG Mobile'ı oynamak için pazardaki en iyi emülatör kılar. Kullanıcılarından PC'de mobil oyunlar bulma ve oynatma taleplerinin artmasıyla birlikte, 2019 yılında GameLoop, 2019'un en çok beklenen mobil oyunu olan Call of Duty Mobile da dahil olmak üzere oyuncularına 200'den fazla oyun sundu. Ve Tencent Gaming Buddy'nin PC'deki mobil oyun platformu GameLoop'a yükselttiği bir dönüm noktası oldu.


Bir yıllık gelişimden sonra GameLoop, 240 milyondan fazla ülkedeki 450 milyon oyuncuya hizmet sunarken, aylık 45 milyondan fazla aktif oyuncu oyun indirip oynuyor. Demografiye göre, oyuncularının çoğu Orta Doğu Bölgesi'nden, Kuzey ve Güney Amerika'dan ve ayrıca Güneydoğu Asya'dan geliyor.

GameLoop platformundaki oyunlar, Tencent Gaming Budding'deki önceki ayarlardan daha belirgin olan farklı kategorileri kapsar. Platformdaki oyunlar klasik Birinci şahıs atış oyunu (FPS), Çok Oyunculu Çevrimiçi Savaş Arena Oyunları (MOBA), Otomatik Hareketli, Rol yapma oyunu (RPG), Çarşı ve daha fazlasını içerir. Özellikle, Tencent'in resmi oyunları PUBG Mobile, Call of Duty Mobile, Arena of Valor. Ek olarak, kullanıcılar oyunlardan, seçili haberlerden, oyun ve turnuva canlı yayınlarından daha fazlasına erişebilir ve özel oyun videolarına kolayca erişebilirsiniz. Oyunla ilgili tüm alanlarda tek elden kapsama alanı kazanın.

Diğer simülatörlerle karşılaştırıldığında, Tencent Gaming Buddy'yi yeniden markalayan GameLoop, dört güçlü yetkinliğe sahiptir:

1. Büyük Oyun Seçenekleri

  • Oyuncular için yalnızca PC oyununu değil aynı zamanda mobil oyun ve uygulamaları da içeren oyun kütüphanesi sunma konusunda konumlandırma.
  • Tüm dünyada büyük ve en yeni oyun bilgileri ve güncellemeleri sağlamak.
  • Tüm kategorideki oyunlara sahip oyuncular için tek elden bir oyun platformu sağlar

2. Ağ Hızlandırma: Daha Hızlı ve Pürüzsüzleştirme Deneyimi

  • Hızlı ve heyecan verici bir deneyim için özel kişiselleştirilmiş akıllı anahtar eşleştirme ayarı.
  • Oyuncular için kişiselleştirilmiş ayar ve tek tıklamayla birden fazla kontrol işlemi.
  • Temel işlem kullanıcı arayüzü özelliklerini gizleyerek daha basit görünüm elde edin.

3. Özel Anti-Hile Sistemi

  • Oyuncuların güvenliğini ve gizliliğini sağlayan özel TP güvenlik sistemi.
  • Hacker sayısını azaltmak için benzersiz bir anti-trojan fonksiyonu.

4. Kendinden yenilikçi AOW motoru

  • Mobil oyunlara derin bir adaptasyon hizmeti sunarak oyuncuların emülatörü herhangi bir oyun ortamında kullanabilmelerini sağlar.
  • Cihazların yapılandırılması için gereklilikleri düşürerek, oyuncular için en üst düzey deneyimi sağlar.

Şuan Tencent Gaming Buddy en iyisi ama son hali değil.

GameLoop 3.0, gelecek ay içinde, yeni kullanıcı arayüzü ve şaşırtıcı yeni fonksiyonlarla desteklenecek. Bizi izlemeye devam edin!

Gameloop hakkında en son bilgileri öğrenmek için lütfen bizi ziyaret edin:

Facebook: Gameloop Official

Youtube: GameLoop

Discord: GameLoop

HOT DOWNLOAD
Call of Duty: Mobile
다운받기
PUBG Mobile
다운받기
Free Fire
다운받기
返回顶部