Back

PUBG Mobile Hayatta Kalma ve Maçı Kazanma Tüyoları

2020-06-25|by : GameLoop
share to facebookshare to twittershare to redditshare to tumblrshare to pinterest

"PlayerUnknown's Battlegrounds — ya da hayranları tarafından bilindiği adıyla PUBG - Play Store'daki En Popüler Oyunlar listesindeki oyunlardan biri olup milyonlarca defa indirilmiştir.

Yeni başlayanlar için bilinmesi gereken en önemli şey, PUBG'nin 100 kişilik bir savaşı takım halinde veya tek başına hayatta kalarak kazanabileceğin bir oyun olduğudur. Kaptığı tüm silahlarla bangır bangır hücüm eden bir savaşçı veya pusu kurarak hedeflerini sessizce avlamayı tercih eden bir oyuncu da olsan, savaş alanına giren tüm oyunculara avantaj sağlayacak bazı temel bilgileri bilmelisin.

Bu rehber, temel PUBG Mobile bilgilerini sana sunarak hayatta kalmanı sağlayacak.

download button GAMELOOP'lu PC'DE PUBG İNDİR

İniş yapacağın yeri iyi seç

Genel olarak kabul edildiği üzere, oyunun başındaki en önemli şey seni olabildiğince düşmandan uzak tutarken olabildiğince eşya toplamanı sağlayacak bir yere iniş yapmaktır.

Kargo uçağından atlarken gözün, bir noktaya doğru inişe geçen rakiplerinin üstünde olsun. Ölmek istemiyorsan, o bölgelerden uzak dur.

Benzer olarak, iniş yaparken başı boş bir şekilde sağa sola süzülme.— Güvenli olduğunu düşündüğün bir bölgeye odaklanarak, hızla ilerle. Ne kadar çok bina, o kadar çok eşya. Binalar haritada beyaz bloklar şeklinde görünür. Haritana bakmayı unutma.

Önce eşya topla, sonra ateş et.

Bak şu bilginin altını çizelim.—PUBG'de öldüğünde iş biter! Tekli oyunda ikinci bir şans tanınmaz. Hemen ölürsen, dörtlü oyunlarda da takımının kazanma şansını düşürmüş olursun.

Harita'ya bakmayı unutma demiş miydik?

PUBG'deki tek güvenli alan "Çember" denilen alandır. Oyun esnasında bu çember alan belirli zaman dilimlerinde git gide daralır. Alanın dışında çok uzun süre kalırsan, ölürsün.

Bu elektrikli mavi alanda aldığın hasar, çember küçüldükçe artar. İlk başlarda, bir kaç dakika hayatta kalabilecekken, oyunun sonlarına doğru on saniye bile hayatta kalamazsın."

"Sohbet et, Arkadaş ol, Oyunu Kazan!

Takım arkadaşlarınla iletişim kur.

PUBG, koskaca haritanın ufacık bir noktasında çömelip "biri geçse de ateş etsem" diye düşünürsen seni sıkabilir. Ama ikili ve dörtlü takımlarla oynarsan hem eğlenir hem de sohbet ederek strateji yaparsın. Zafer bir diyalog ötede.

Royale Pass ile ilave ödüller kazan

Önceki PUBG mobile tüyolarının aksine, bu seferki maçı kazanmana yardımcı olmaz.

Fortnite'ın Battle Pass sistemine benzer şekilde, PUBG Royale Pass'in temel versiyonu ücretsizdir. Elite Royale Pass, oyun içinde geçerli olan UC premium para birimini kullanır. Elite Pass Plus olarak geçen en üst pass ise anında +25 seviye ve bir kaç diğer eşya verir.

Bu ödüller oyun içindeki performansını etkilemez ancak görünüşünü kozmetik olarak iyileştirip sana yep yeni bir tarz vereceklerinden şüphen olmasın. Daha sonra ödül toplamak için BP kartları veya XP kazanabilirsin. Bonus ve UC, BP de mağazadan yeni ürünler almak için işine yarar.

"

"Emulatör ile oyna

GameLoop, 2018 yılında Bilgisayar (PC) için yayınlanmış bir PUBG Mobile emülatörüdür. Telefon/tabletteki oyunun aynısını bilgisayarınızda klavye ve mouse ile oynamanızı sağlar.

Dahası, PUBG'de hile yapmak artık bir klişe bile olsa, GameLoop her derde dermandır. Tencent Protect temelli koruma sistemini öne süren ve resmi hile-karşıtı çözüm üreten üründür.

Elbette, canının istediği her an PUBG'nin orjinal PC versiyonunu da oynayabilirsin ama emülatörün de yeri ayrı. Neden mi?

İlk olarak bilmelisin ki, emülatör ücretsiz. Fortnite'ın ücretsiz oyun modeline karşın, Orjiinal PUBG PC ve Konsol versiyonları hala ücretli. Ancak PUBG Mobile her zaman ücretsizdir.

PC/Konsol ve Mobil aynı oyun olduğuna göre, cross-platform, yani farklı cihazlardaki oyuncuların bir arada oynaması, her zaman mümkündür. Ancak emülatörle oynarsan, tıpkı senin gibi klavye ve mouse kullanan diğer emülatör kullanıcıları ile eşleştirilirsin.Yani takımında telefondan/tablette oynayan birileri varsa onlara dezavantaj olur.

GameLoop'un, PC'deki PUBG'ye göre avantajlarından biri de erişilebilir oluşudur. PUBG Mobile emülatörü, Bluehole'un adı kötü optimizasyonuyla çıkmış olan oyununun aksine düşük donanımlı bilgisayarlarda da çalışır. Favori Battle Royale oyununu bir de bu açıdan deneyimle."

download button GAMELOOP'lu PC'DE PUBG İNDİR

人気ゲーム
Call of Duty: Mobile
ダウンロード
返回顶部