Back

[Brawl Stars] GameLoop ile PC'de Brawl Yıldız Nasıl İndirilir? | Tencent Oyun Arkadaşı

11-28|by : GameLoop
share to facebookshare to twittershare to redditshare to tumblrshare to pinterest

Kavga yıldızlarının tanıtımı
Brawl Stars, Supercell tarafından geliştirilen ve oyuncuların profesyonel becerilerini arkadaşlarına aktarmalarını sağlayan ve oyunda harika çekim operasyonları deneyimleyen tipik bir atış oyunudur. Günümüzde Brawl Stars'ın yeni versiyonu güncellendi ve Darryl, Frank ve Rico gibi meraklıların yanı sıra Bull, Piper ve Spike için oldukça önemli bazı inekler gibi birkaç değişiklik yapılması gerekiyordu.Neden GameLoop ile PC'de Brawl Stars Oynuyor?
Oyuncular, yüksek çözünürlüklü ekran ve son ve sürükleyici MOBA oyunu ile iyi vakit geçiriyorlar.
PC'de Brawl Stars'ı oynamak, oyuncular için büyük bir talep oldu çünkü akıllı telefona kıyasla PC büyük ekranında daha geniş bir manzaraya sahip olacaklardı; Öyleyse, farklı kahramanlarla çok oyunculu çevrimiçi savaş arenasının tadını çıkarmaları harika bir an olabilir.


PC'de Brawl Yıldız Nasıl Kurulur


GameLoop'u indirin ve yükleyin; kurulum boyutu 10 MB'tan küçüktür. Kuruluma ait resmi indirme bağlantısını GameLoop'ta bulabilirsiniz.
GameLoop'u başlatın ve pencerenin solundaki listeden Game Center'a gidin.
GameLoop Emulator'da kavga yıldızlarını bulun. Oyun merkezine gidin ve Brawl Stars banner'ını bulabilirsiniz, eğer değilse, oyunu aramak için pencerenin sol üstündeki arama seçeneğini kullanın.
Indirin ve Emulator Brawl Stars yükleyin. Kur seçeneğine tıklayıp indirmeye başlayın (yaklaşık 119.79M) ve oyunu bilgisayarınıza yükleyin.Brawl Stars'ı açın ve oyunun tadını çıkarın. Bu yapıldıktan sonra, pencerenin solundaki listeden Games Oyunlarım ’sekmesine gidin. Ve oynamak için tıklayın.
Emülatörde kavga yıldızı oynamak. Oyunun kontrolleri zaten emülatörde önceden ayarlanmış. Oyunu başlattıktan sonra, varsayılan denetleyiciyi pencerenin sağ tarafında görebilmelisiniz. Pencerenin sağ tarafındaki anahtar eşleme seçeneğini tıklatarak kontrolü de özelleştirebilirsiniz.


GameLoop, aynı zamanda TBG olarak da adlandırılan Tencent Gaming Buddy'yi yeniden markalamanın ürünüdür. Bu platform CODM, PUBG Mobile, FreeFire, Valor Arenası ve Mobile Legends dahil birçok popüler oyun sunmaktadır. Şirkete göre, GameLoop (TGB), hem kullanıcılara hem de geliştiricilere yönelik oyun deneyiminin farklı yönlerini kendi kendine gelişen, etkileşimli bir ortama entegre etmeye çalışacak. Gelecekte Gameloop'ta başlatılan daha fazla oyunu bekliyoruz.

HOT DOWNLOAD
Call of Duty: Mobile
Unduh
PUBG Mobile
Unduh
Free Fire
Unduh
返回顶部