breadcrumb-back
MapGO Mobile

MapGO Mobile PC

Current Version1.0.9
Game CategoryMaps & Navigation
Last Updated2022-05-27
DeveloperEmapa S.A.
Game Tags
Download
Google Play
Features
app-feature
Extreme HD
app-feature
Smart Keymapping
app-feature
Android Compatible
app-feature
Multi-Screen
app-feature
AOW Engine
app-feature
Anti-Cheat

Download MapGO Mobile on PC with the GameLoop Emulator

MapGO Mobile, coming from the developer Emapa S.A., is running on Android systerm in the past.

Now, You can play MapGO Mobile on PC with GameLoop smoothly.

Download it in the GameLoop library or search results. No more eyeing the battery or frustrating calls at the wrong time any more.

Just enjoy MapGO Mobile PC on the large screen for free!

MapGO Mobile Introduction

MapGO Mobile to aplikacja przeznaczona na urządzenia mobilne z systemem Android, zintegrowana z platformą optymalizacyjną MapGO (mapgo.pl). MapGO Mobile służy do odbierania tras przez kierowcę, wyznaczonych przez Użytkownika platformy webowej MapGO, na podstawie algorytmów optymalizacyjnych VRP(Vehicle Routing Problem).

Platforma MapGO rozwiązuje problem tzw. ostatniej mili, czyli odpowiada na pytanie jak obsłużyć jak najwięcej Klientów, jak najniższym kosztem.

ZOPTYMALIZOWANE TRASY U KIEROWCY

Platforma optymalizacyjna MapGO (mapgo.pl) to usługa webowa typu SaaS służąca do planowania optymalnych tras dojazdu do Klientów dla pracowników w terenie, rozwiązująca problem tzw. ostatniej mili. Trasy planowane i optymalizowane są na wybrany dzień (24h), dla maksymalnie tylu pojazdów, na ile Użytkownik wykupi licencję dającą dostęp do platformy MapGO. Administrator platformy MapGO wykupuje licencję na taką liczbę pojazdów, ile liczy jego flota. W cenie zakupu licencji otrzymuje taką samą liczbę licencji na aplikację MapGO Mobile.

Planowanie i optymalizacja tras oraz wysyłka gotowych tras na urządzenia kierowców leży po stronie Administratora platformy webowej MapGO. Każdy z pojazdów jest połączony z konkretnym kierowcą, posiadającym unikalny adres email.

OKNA CZASOWE

Trasy planowane przez Użytkownika platformy MapGO uwzględniają godziny dostępności Klientów, których odwiedza kierowca, czyli tzw. okna czasowe. Każdy z punktów na trasie (Klientów) może mieć zdefiniowane jedno okno czasowe.

MONITORING

Aktualna pozycja zalogowanego do aplikacji MapGO Mobile kierowcy może być monitorowana na mapie przez Użytkownika platformy MapGO. Użytkownik platformy MapGO mobile widzi ostatnią pozycję kierowcy oraz jego prędkość, z którą podróżował w ostatniej zapisanej lokalizacji.

NAWIGACJA GPS

Aplikacja MapGO Mobile wyposażona jest w szczegółową mapę Polski, aktualizowaną 4 razy w roku, która podczas instalacji zapisuje się w pamięci urządzenia lub na karcie SD. Dzięki temu aplikacja MapGO Mobile w czasie wykupionej licencji działa jak standardowa nawigacja GPS. Mapa zawiera następujące warstwy:

- tysiące planów miast i miejscowości

- szczegółową mapę drogową Polski

- największą bazę adresów w Polsce

- obszerną bazę obiektów POI

- strefy płatnego parkowania

- ograniczenia prędkości

- aktualne fotoradary

- ukształtowanie terenu

- dane topograficzne

- szlaki turystyczne

- ścieżki rowerowe

A najważniejsze funkcje nawigacyjne to:

- nawigacja zakręt po zakręcie z uwzględnieniem korków

- automatyczne wyznaczanie i rekalkulacja trasy

- planowanie trasy

- ostrzeganie o przekraczaniu prędkości

- zapisywanie śladu przebytej trasy

- import/export zaplanowanej trasy

- ostrzeganie przed fotoradarami

- funkcja pikietażu dróg

- asystent pasa ruchu

- wyszukiwanie POI

- i wiele innych...

BEZPŁATNY 7-DNIOWY OKRES TESTOWY

Aplikację MapGO Mobile można testować bezpłatnie przez 7 dni, pod warunkiem założenia konta w platformie MapGO (mapgo.pl). Aplikację można przetestować na 2 sposoby:

1. Właściciel (administrator) konta w platformie MapGO pobiera aplikację MapGO Mobile na swoje urządzenie mobilne, loguje się na te same dane, których użył do zakładania konta w platformie MapGO i wysyła zoptymalizowane trasy sam sobie

2. Właściciel (administrator) konta w platformie MapGO dodaje nowego Użytkownika (kierowcę). Kierowca pobiera aplikację MapGO Mobile na swoje urządzenie mobilne, loguje się na adres email podany przez administratora i otrzymane w emailu aktywacyjnym hasło. Następnie kierowca odbiera trasy zoptymalizowane i wysłane mu przez administratora.

DANE MAPOWE

Producentem aplikacji MapGO Mobile, dostawcą technologii nawigacyjnej oraz mapy Polski jest polska Spółka Emapa (emapa.pl). Dane mapowe są na bieżąco aktualizowane na podstawie zgłoszeń użytkowników rozwiązań Emapy, informacji zbieranych w terenie, danych uzyskiwanych z GDDKiA czy zdjęć lotniczych i satelitarnych. Nowa mapa jest dostępna dla Użytkowników aplikacji co kwartał.

How to play MapGO Mobile with GameLoop on PC

1. Download GameLoop from the official website, then run the exe file to install GameLoop

2. Open GameLoop and search for “MapGO Mobile” , find MapGO Mobile in the search results and click “Install”

3. Enjoy playing MapGO Mobile on GameLoop

Reviews

Gameloop scores
3.0
Googleplay scores
4.2

Requirements

Minimum requirements

OS

Windows 8.1 64-bit or Windows 10 64-bit

GPU

GTX 1050

CPU

i3-8300

Memory

8GB RAM

Storage

1GB available space

Recommended requirements

OS

Windows 8.1 64-bit or Windows 10 64-bit

GPU

GTX 1050

CPU

i3-9320

Memory

16GB RAM

Storage

1GB available space

Click to Install