Back

[Empires & Puzzles] Küçük Dev Oyunlar Hero Costumes'ı Empires & Puzzles'a Getiriyor - GameLoop (Tencent Gaming Buddy)

BusinessWire|by : BusinessWire
share to facebookshare to twittershare to redditshare to tumblrshare to pinterest

SAN FRANCISCO - (BUSINESS WIRE) - İnteraktif eğlence dünyasında lider olan Zynga Inc. (Nasdaq: ZNGA) 'nın bir alt kuruluşu olan Küçük Dev Oyunları ("Küçük Dev"), bugün için yeni bir özellik olan Kahraman Kostümlerini piyasaya sürüyor. popüler franchise Empires ve Bulmacalar. Bu özellik, oyunda bulunan kahramanlara özel beceriler ve daha fazla güç sağlayan yeni kostümler sunar.

Small Giant Games Brings Hero Costumes to Empires & Puzzles (Graphic: Business Wire)Küçük Dev Oyunlar Kahraman Kostümlerini Empires & Puzzles'a Getirdi (Grafik: Business Wire)

Small Giant CEO'su Timo Soininen, “Kahramanlar Empires & Puzzles'da baskınlığa ulaşmak için çok önemlidir ve Kahraman Kostümleri oyunculara savaşta onları kişiselleştirmek için yeni bir yol sunar” dedi. “En sevdiğiniz şövalyelerin ve büyücülerinizin rock yıldızları veya vikingler olarak tanımlandığını görmek gerçekten harika.”


Oyuncular başlangıçta Dökme Demir Şef Boldtusk'tan Wooden Jester Horghall veya Axe Adalet Richard'a kadar 23 yeni kostüm toplayabilirler. Kahramanları yeni kostümlerle donatmak onları daha güçlü hale getirecek ve farklı beceriler, görünümler ve yetenekler kazandıracak. Kostümler, oyunda sürekli olarak sınırlı bir süre için mevcut olacak. Empires & Puzzles, yaklaşılabilir eşleşme-3 savaşlarını kahraman koleksiyonu, temel yapı ve sosyal ittifaklar dahil olmak üzere daha derin oyun unsurlarıyla başarıyla harmanlıyor. 2017'deki lansmanından bu yana, oyun 39 milyondan fazla kez indirildi ve Apple App Store'da 60 ülkede ve Google Play'de 26 ülkede 1. brüt pozisyonuna ulaştı. Bu isabet, aynı zamanda Apple App Store ve Google Play'deki birleşik 129 ülkede dünya genelinde Top 10 Grossing Games listelerinde yer aldı. Empires & Puzzles, iOS ve Android'den indirilebilir.

Zynga Inc.

Hakkında Zynga, dünyayı oyunlar aracılığıyla birbirine bağlamayı amaçlayan etkileşimli eğlence alanında dünya lideridir. Bugüne kadar Zynga’nın CSR Racing ™, Empires & Puzzles ™, Merge Dragons! ™, Friends With Friends ™ ve Zynga Poker ™ gibi franchise'larını oynamıştır. Zynga’nın oyunları 150'den fazla ülkede mevcuttur ve dünya çapında sosyal platformlarda ve mobil cihazlarda oynanabilir. 2007 yılında kurulan şirket, Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, İngiltere, İrlanda, Hindistan, Türkiye ve Finlandiya'da bulunan San Francisco merkezlidir. Daha fazla bilgi için, www.zynga.com adresini ziyaret edin veya Twitter ve Facebook'ta Zynga'yı takip edin.


Empires & Puzzles hakkında daha fazla bilgi, GameLoop'u ziyaret edebilirsin. GameLoop, aynı zamanda TBG olarak da adlandırılan Tencent Gaming Buddy'yi yeniden markalamanın ürünüdür. Bu platform CODM, PUBG Mobile, FreeFire, Valor Arenası ve Mobile Legends dahil birçok popüler oyun sunmaktadır. Şirkete göre, GameLoop, hem kullanıcılara hem de geliştiricilere yönelik oyun deneyiminin farklı yönlerini kendi kendine gelişen, etkileşimli bir ortama entegre etmeye çalışacak. Gelecekte Gameloop'ta başlatılan daha fazla oyunu bekliyoruz.

HOT DOWNLOAD
Call of Duty: Mobile
Descargar
PUBG Mobile
Descargar
Free Fire
Descargar
返回顶部