Back

COD Mobile Sezon 11'deki Kulüp hakkında bilmeniz gereken her şey

2020-10-22|by : GameLoop
share to facebookshare to twittershare to redditshare to tumblrshare to pinterest

COD Mobil'deki Kulüp, oyuncuların dövüşmek yerine birlikte takılabileceği yepyeni bir yerdir.

COD Mobil'in Kulübünde mini oyunlar, bir DJ ve oyunun 11. Sezonunda ödül kazanmanın yeni bir yolu var.

图片包含 图形用户界面

已生成极高可信度的说明

Reklam

COD Mobil'in 11. sezonu, mobil nişancı yıldönümünü kutlarken resmen başladı. 11. Sezon, ondan önceki her COD Mobil sezonunda olduğu gibi yepyeni içerikle geliyor. Yeni bir silah, yepyeni bir oyun modu var ve sezon ilerledikçe daha fazla içeriğe sahip olacak.

Bu COD Mobile sezonunun yeni özelliklerinden biri Kulüp. Oyuncular, normal yoğun COD eylemi yerine burada biraz huzur ve teselli bulacaklar. Bu hız alanı değişikliği, oyuncuların bir maça atlamadan önce birbirleriyle rahatlatıcı bir şekilde etkileşime girmesini mümkün kılar.

图片包含 室内, 桌子, 小孩, 游泳

已生成极高可信度的说明

COD Mobil'deki Kulüp

Kulübe Giriş

NPC'ler

Kulüp te oyuncuların etkileşime girebileceği birkaç COD karakteri var. Bu NPC'ler görevler sağlayabilir veya Call of Duty bilgisinin bazı yönlerini tartışabilir. DJ Reaper ile konuşun ve Kulüp'teki herkes için çalmak üzere dört film müziğinden birini seçebilirsiniz. Diğer NPC'ler arasında Adler, Ghost ve T.E.D.D. vardır.

图形用户界面

已生成高可信度的说明

Mini oyunlar

Kulübün, oyuncuların hemen atlayabileceği toplam üç mini oyun var. Mini oyunlar arasında Dart, Kaboom ve bir Bıçak oyunu bulunur. Dart, basit ve anlaşılır bir dart oyunudur. Kaboom, oyuncuların bir dizi konteyneri hareket ettirmeleri ve yere çarpmadan önce düşen dinamiti yakalamaları gereken atari tarzı bir oyundur. Son olarak, Bıçak oyunu, oyuncunun elini, eli vurmadan bıçağı parmakları arasında bıçaklamak amacıyla bir masaya koyar.

Yıldönümü Makinesi

图形用户界面, 网站

已生成极高可信度的说明

Kulüp' te bulunan mini oyunlar, oyuncuların Yıldönümü Makinesinde harcanabilecek Yıldönümü Puanları kazanmalarını sağlar. Bu Yıldönümü Puanları, çok oyunculu bir COD Mobile maçı oynayarak da elde edilebilir. Tek seferde 10 puan veya 10 dönüş için 100 puan harcayın. Her döndürme daha fazla Yıldönümü puanı kazandırır. Ödül kazanmaya yetecek kadar toplayın. Bu ödüller arasında Chicom için bir Starstruck planı, Merc 5 için Going Gold görünümü, destansı bir silah tılsımı ve yeni bir arama kartı yer alıyor.

Kulüpteki diğer aktiviteler

图片包含 站, 男人, 播放器, 对着

已生成极高可信度的说明

COD Mobile oyuncuları, Kulüp'ü başkalarının arkadaşlığından keyif almak için gerçekten kullanabilir. Oyuncuların oturmasına, biraz Juggernog'un keyfini çıkarmasına ve hatta oyun içi televizyon izlemesine izin veren bir bar alanı vardır. Kulüp sadece 10 Kasım 2020'ye kadar açık. Activision, COD Mobil'in 11. Sezonundaki Kulübün çeşitli sırlar sakladığını belirtti. Kulüp kapanmadan önce onları bulduğunuzdan emin olun.

HOT DOWNLOAD
Call of Duty: Mobile
Descargar
PUBG Mobile
Descargar
Free Fire
Descargar
返回顶部