Back

Android'de Age of Empires gibi en iyi 5 oyun

2020-08-04|by : GameLoop
share to facebookshare to twittershare to redditshare to tumblrshare to pinterest

Age of Empires, mükemmel ticari başarı elde eden tarihi ve strateji tabanlı bir oyun serisidir.

Oynamak için benzer bir şey arıyorsanız, Android'de Age of Empires gibi en iyi 5 oyun burada.

download button GameLoop emülatörünü bilgisayarınıza indirin

Age of Empires hepimizin oynayarak büyüdüğü klasik bir oyun.Strateji, planlama ve kampanyalarla Ensemble Studios'un tarihe dayalı strateji serisi iyi bir video oyunundan istediğimiz hemen hemen her şeye sahipti. Fakat, gerçek hayattaki savaşlardan gerçek kahramanları oynamalı ve bu esnada biraz tarih öğrenmeliyiz.

Oyuncular Taş Devri'nden Kale Çağı'na ilerledikçe, stratejiler daha ilginç hale geliyor ve kullanıcılar düşmanı yenmek için daha da kararlı hal alıyorlar.

Bu yazıda, Android cihazlarda Age of Empires gibi en iyi oyunlardan bazılarına göz atıyoruz.

Android'de Age of Empires gibi 5 muhteşem oyun

1 Clash of Clans

Clash of Clans, Age of Empires'dan büyük ölçüde ilham alan bir oyun olsa da, aynı oyun değil, fakat, oyuncuların bununla bir sorun yaşamasa da, bariz bir kopyalama eğlenceli değildir.

Clash of Clans'ın kendine özgü öğeleri var ve Age of Empires gibi tarihe dayanmıyor. Bunun yerine sihir ve sihirbazların olduğu fantastik bir dünyada yaşıyor.

2 Rise of Kingdoms:Kayıp Haçlı Seferi

Rise of Kingdoms:Lost Crusade Age of Empires oyunundan fazlaca benzerlikler içermektedir. 11 eski uygarlık seçeneği sunmakta ve krallığınızı sıfırdan inşa etmenizi sağlamaktadır.

Fakat, Age of Empires gibi küçük kampanyalara sahip olmak yerine, Rise of Kingdom daha küçük savaşlar tasarlıyor, bununla birlikte sürekli devam eden bir oyun olmaya devam etmekte.

3 World of Empires 2

World of Empires 2 gerçekten sürükleyici grafikleri ve genel olarak eğlenceli olan harika bir strateji oyunudur. Kaynakları toplamak ve imparatorluğunuzu yavaşça inşa etmek zorunda olduğunuz için Age of Empires'a çok benzemektedir. Fakat, daha çok birim oluşturmak ve daha fazla toprak fethetmek için insanlarla savaşmaya odaklanır

4 Forge of Empires

Harika grafikler ve strateji oyun türünde kendi dönüşü ile donatılan Forge of Empires, belki de bu listedeki en iyi başlıktır. Oyun hakkında en iyi taraf, eski zamanlardan geleceğe ilerlemenize izin vermesi, böylece önünüzde tüm dönemin değişimine tanık olabilirsiniz!

5 DomiNations

Bu listedeki diğer oyunların aksine, DomiNations gerçek tarihe bağlı akıllı bir oyundur. Oyunda, Leonardo da Vinci, Büyük Catherine ve Kral Sejong gibi en tanınmış tarihi kişiliklerden öğrenebilirsiniz. Buna ek olarak, türün diğer oyunlarının savaşlar ve kaynak toplama dahil olmakla övünen bileşenleri vardır.

download button GameLoop emülatörünü bilgisayarınıza indirin

Daha heyecan verici oyunlar ve en son oyun bilgileri resmi GameLoop web sitesinde bulunabilir.

HOT DOWNLOAD
Call of Duty: Mobile
Descargar
PUBG Mobile
Descargar
Free Fire
Descargar
返回顶部