Back

Among Us: Hainler Nasıl İzlenir 101

2020-11-11|by : GameLoop
share to facebookshare to twittershare to redditshare to tumblrshare to pinterest

Among Us - pandemi döneminde piyasayı yöneten viral bir sosyal çıkarım oyunudur.

Birçok kişi Hainleri-İmpostor’ları tespit etmekte güçlük çekiyor, işte Size onları kolayca tespit etmek için küçük bir kılavuz.

Kabul edelim. Hepimiz ünlü Sherlock Holmes kadar cin fikirli değiliz. Among Us bir zeka ve sonuç çıkarma oyunu olduğunu dikkate alırsak keskin zeka sahibi olmamız bu oyunun inceliklerini anlamamıza yardımcı olur.

Peki ya her şeyi aklında tutmayı başaramıyorsan ve gerçekten iyi düşünemiyorsan? Hepimizin kötü günleri olabiliyor. Öyleyse, işte Among Us’taki Hainin nasıl izleneceğine dair küçük bir kılavuz.

Among Us’ta Hain nasıl tespit edilir?

İlk olarak, görevleri yerine getirirken etrafınızdaki tüm şüpheli davranışlara dikkat edin. Daima tetikte olun ve arkanızı kollayın.

Yapılması en kolay şeylerden biri güvenlik odasında karargâh kurmak ve Among Us’taki kameraları izlemek. Bu şekilde, herhangi bir şüpheli davranışı kolayca saptayabilirsiniz. Ama şu da var: karargâh kurmak kötü bir fikir. Hain, bir yerde karargâh kurduğunuzu anlarsa, kesinlikle sizi köşeye sıkıştırır ve hapı yutmuş olursunuz.

Bu yüzden deneyin ama çok fazla bir yerde durmaktan da kaçının. Hareket halinde olun çünkü ne kadar çok hareket ederseniz, Hain’in sizi öldürmesi de o kadar zor olur.

Among Us’ta şüpheli davranışlardan bahsederken dikkat etmeniz gereken birkaç şey var.

  1. Cesetten Kaçma

İlk olarak yapmanız gereken şey, cesetten kaçan herkese dikkat edin. Birinin cesetten kaçtığını görürseniz ve vücut hala dik duruyorsa, demek o kişi Hain’dir. Among Us’ta cesetler öldürüldükten birkaç saniye sonra yere düşer.

  1. Sahte Görevler

Dikkat etmeniz gereken diğer bir şey de sahte görevlerdir. Varsayalım ki birisi görev yapıyor, ancak görev çubuğunun dolduğunu görmüyorsunuz. Bu kişinin Hain olduğu kuşkusuzdur, çünkü aslında herhangi bir görev yerine getiremiyor.

3 Ani Takip Etmeler

Farzedelim ki, Among Us’ta güvenlik odasındasınız, kameraları izliyorsunuz. Aniden birinin güvenlik odasına koştuğunu görürsünüz.

O kişinin Hain olduğu aşikârdır ve oradan hızla kaçmanız gerekiyor demektir. O oyuncunun güvenlik odasına siz ayrılmadan önce girmesini beklemeyin, yoksa ölme olasılığınız çok yüksektir.

4 Masum Olanları Eleme

Ayrıca, Mürettebat arkadaşlarınızın nerede olduklarına ve ne yaptıklarına dikkat edin. Masum insanları not almanız, Hainleri tam olarak saptamanızı kolaylaştıracaktır.

Among Us’ta bir Hainin çok ilgi çekici oyununa buradan göz atabilirsiniz

HOT DOWNLOAD
Call of Duty: Mobile
Descargar
PUBG Mobile
Descargar
Free Fire
Descargar
返回顶部