[BS] Brawl Stars hakkında bilmeniz gereken her şey - GameLoop'ta Daha Fazla Oyun İndir | Tencent Gaming Buddy

"Brawl Stars", Supercell tarafından üretilen bir MOBA atış oyunudur. Güçlü bir batı kovboy tarzı vardır. Animasyonlu karakterleri sevimli, sahne haritası bölgesel özelliklere sahip, müzik efektleri çok dinamik ve oyunun genel olarak tanınması çok güçlü.

İşte 'Tema', 'Oyun Tasarımı', 'Ses Efektleri' açısından oyun hakkında bazı bilgiler ve sonuçlar.
Tema
"Star Wars Prequel" vahşi bir vahşi silah savaşı olarak kullanılabilecek bir tür MOBA büyük kaos oyunudur. Karakterler çoğunlukla bölgesel özelliklere sahip çizgi karakterlerdir. Oyun sahnesi ayrıca kaktüs ile mayın, kanyon ve çöl kurarak batı temasına karşılık geliyor. Sahneler.
Batı vahşi doğası tarafından yoğunlaştırılan oyun piyasada nadir değildir (vahşi doğa, vahşi batı vb.). Batı dönemindeki benzersiz arka planı ve zamanlarının özellikleri nedeniyle, çoğu insan akıllarında kovboy, pub ve silahlı savaş sahneleriyle karşılaşacak. Batıdaki vahşi doğanın imgesinin halkın kalbinden derine kök saldığı söylenebilir.
Batı'nın teması olan "Yıldız Hegemonyası" ndaki karakterlerin kendine has özellikleri var. Ana silah savaşı gösterimi oyunun teması için çok iyidir ve karakter şeklinin ve sahne düzeninin benzersiz olması nedeniyle, daha çizgi film açısından farklıdır. Batı Çölünün diğer oyunları.

Oyunda Özel EtkinlikÖzel etkinlik modu, oyuncu sayısı kilidini açabilecek son mod olan 800'e ulaştığında kilidi açılabilir. Her moddaki her oyundan sonra, kazanma veya kaybetme durumuna veya sıralamaya bağlı olarak ilgili kupa ödülleri (cezalar), kilit ödüller ve deneyim ödülleri verilecektir.
Kupa yolunda karşılık gelen kupaları kazandıktan sonra, bir ödül olacak (altın paralar, karakterler, deneyim, yeni oyun seviyeleri vb.); 100 gümüş anahtar her aldığınızda, insanlar için ödülleri olan bir hediye kutusu açabilirsiniz. cilt veya altın paralar, vb .; 10 altın anahtar her aldığınızda, büyük bir kutu açabilirsiniz, içerik pelerin kutusu ile aynıdır, ancak sayı daha fazla olacaktır; Karakterin deneyimi ne zaman dolduğunda, karakteri altın madalyonun içinden yükseltebilirsin, böylece karakter daha yüksek bir özellik bonusu kazan, savaştaki karakteri ne kadar fazla kullanırsan, o kadar hızlı yükselirsin.

Ekran
3D üretim, resim mükemmel ve pürüzsüz, arayüz statik içerik ve dinamik içerik göz kamaştırıcı değil, karmaşık değil mükemmel bir şekilde birleştirilmiştir.
Simge göstergesi temiz. Her bir simgeye tıkladıktan sonra, simgenin arka planı renk değiştirecek ve simgenin bazı küçük animasyonları ve eğlenceli ve net olan “dönüşümü” olacak.
Başlık metni basit ve anlaşılması kolaydır, yazı tipi boyutu orta düzeydedir, düğmeler ve ekran içerikleri makul şekilde sıralanır ve çok rahat görünür.
Renk uyumu tutarlı, resim uygun ve ara resim iyi bağlanmış.
Her karakterin genel eylem tasarımı ve püf noktalarının stil tasarımı yerinde, basit ve açıktır, ancak oynadığınız karakterlerin kan şeritleri bazen kaos sürecinde açıkça görülebilir, bunları ekrana ayrı ayrı yerleştirmek en iyisidir. . .
İyi bir kullanıcı görsel deneyimi yaratan aşırı etkinlik duyurusu ve reklam yoktur.


Artık bu MOBA oyununu PC'de GameLoop (Tencent Gaming Buddy) ile oynayabilir ve deneyimleyebilirsiniz. Mobil oyun ve PC oyunları hakkında daha fazla bilgi için, GameLoop web sitesini ziyaret edebilir ve şimdi resmi emulator indirebilirsiniz.