Back

Among Us oyununda nasıl boş isim kullanılır

2020-10-13|by : GameLoop
share to facebookshare to twittershare to redditshare to tumblrshare to pinterest

Among Us oyuncuları, oyun içinde kullanabilecekleri bolca harika isim buldular.

Cep telefonlarındaki bir isim numarası, oyuncuların görünmez bir isimle dolaşmasına izin verebilir.

Among Us oyununda kullanılan isimler, oyuna kişisel bir yetenek katmanın en iyi yollarından biridir. Yaratıcı isimler ile diğer oyuncuları şaşırtmak için, özellikle grubun geri kalanını biraz güldürmek için tasarlanmış olanlara kadar bir sürü çeşitlilik görülebilir.

Among Us isimlerinden yararlanmanın en iyi yollarından biri sadece boş veya görünmez isim olabilir. Tam olarak anlaşıldığı gibi; oyun sırasında oyuncunun üzerinde görünmeyen bir isim.

Bu boş isim numarasının yalnızca mobil cihazlarda ve oynatıcılarda çalıştığı unutulmamalıdır. Ne yazık ki bilgisayardaki herhangi biri için boş isim numarası işe yaramayacaktır.

Yapılacak ilk şey " " yazmaktır. Fikir, iki tırnak işareti arasındaki boş alanı kopyalamaktır. Among Us oyununa isminizi girmek için boşluğa gidip boş alanı yapıştırmak kadar basit bir işlem. Doğru yapılırsa karakterleri girmek için imleç sağa doğru hareket etmelidir.

Tırnak işaretleri boş alanla birlikte girilmişse endişelenmenize gerek yoktur. Ya isim alanını sıfırlayın ve yeni boş alanı girin ya da imleci üzerine getirip boşluktaki tırnak işaretlerini silmek kadar basit olarak yapılabilir. Bu tırnak işaretlerinin kaldırılması çok önemlidir, aksi takdirde boş isim numarası çalışmayacaktır. Bunun yerine, boşluklu ve aralıklı tırnak işaretleri olacaktır.

Boş ismin Among Us oyununun içinde bazı avantajlar sunması mümkündür. Önemli değişiklikler olmayacak, ancak sahtekar olarak hızlı bir öldürme yapılması gerektiğinde oyuncuları yakalanmaktan kurtarabilir. Maçtaki diğer oyuncuların görüş alanında bir eksiklik vardır. Ayrıca adı benzersiz ve kolay anlaşılır hale getirmenin ek bir etkisi de var, bu nedenle aynı şekilde farklı bir dezavantaj ekleme olasılığı da var.

Her şeye rağmen, bu denemesi eğlenceli olabilecek bir numara ve akıllı telefonu olan Among Us oyuncuları için benzersiz bir deneyim. Yine, PC oyuncularının boş ismi kullanma seçeneği yoktur. Genellikle, oyun ne olursa olsun bazı oyun avantajlarına sahip oldukları için çağrılanlar PC oyuncularıdır. Bu sefer de boş Among Us isimlerine destek olabilecek mobil bir topluluk var olacak.

HOT DOWNLOAD
Call of Duty: Mobile
Descargar
PUBG Mobile
Descargar
Free Fire
Descargar
返回顶部