Back

PUBG Mobile 0.19.0 sürümü güncelleme duyurusu, yama notları, yeni harita Livik, sınırlı silahlar, şenlik ateşi modu ve daha fazlası

2020-07-09|by : GameLoop
share to facebookshare to twittershare to redditshare to tumblrshare to pinterest

Livik sonunda geldi! Bu yeni İskandinav tarzı haritada 15 dakika içinde kazanmaya hazır olun!

download button GAMELOOP'lu PC'DE PUBG İNDİR

Alev Kıvılcım teması artık Erangel ve Miramar'da Klasik Mod için kullanılabilir. Arkadaşlarınızla oynayarak tadını çıkarın.

Royale Pass S14: Alev Kıvılcım 14 Temmuz'da kullanılabilir olacak.

Yakında keşfetmeniz için daha fazla Antik Gizem temalı oynanış sizlere sunulacak.

Herkese daha iyi bir oyun deneyimi sunmak için PUBG MOBILE, 7 Temmuz itibari ile güncellemeleri yayınlamaya başlayacak. Güncelleme sırasında sunucular çevrimdışı olmayacak. Bu güncelleme Android cihazlarda yaklaşık 1.84 GB depolama alanı ve iOS cihazlarda 2.13 GB depolama alanı gerektirecek. Farklı sürümlerdeki oyuncular birbirini oyuna davet edemezler, bu yüzden lütfen en kısa zamanda güncelleyin.

Vurgulamak

7 ve 13 Temmuz tarihleri arasında oyunu güncelleyerek

 • 2,888 Savaş Puanı
 • AG ×100
 • Kabus Kaskı (3g)

Ne var ne yok

Klasik Oyun modu;

Yeni Livik Haritası

 • Livik Haritası artık oynanabilir!

Bu İskandinav tarzı harita, 52 oyuncusu, 15 dakikalık maç süres ve 2km × 2km genişliği sayesinde daha hızlı ve daha heyecanlı bir deneyim sunuyor! Ancak Livik hala BETA aşamasında. En iyi görsel ve oyun deneyimi için iyileştirmelere ve geliştirmeye devam edeceğiz.

 • Haritaya Özel Silahlar

Haritaya Özel SMG: P90

Haritaya Özel Nişancı Tüfeği: Mk 12

 • Yeni Araç

Haritaya Özel Araç: Canavar Kamyon

 • Livik super silah eğitimi (yakında gelecek)
  Etkinlik başladığında, Livik'te özel bir silah içeren Deneysel Deneme Silah Kasaları belirecek. Özel silahlar normal silahlara benziyor olabilir ancak isimler, simgeler vb. arasında farklılıklar göreceksiniz. Kaplamalarher iki tipte de normal olarak kullanılabilir.

Deneysel Deneme Silahlarının normal silahlara gore istatistikleri biraz daha iyidir. Savaş bitiminde sonra Deneysel Deneme Silahınızın ateş ve isabet istatistiklerinizi görüntüleyebilirsiniz.

Alev Kıvılcım Temalı Oynanış

Temalı oynanış Miramar ve Erangel haritalarında deneyimlenebilir olacak. Bu haritalar seçildikten sonra bu modu deneyimleme şansınız olacak.

 • Küçük Heykel

Etkileşim sonrası yanar. İkmal paketleri ve etkinlik eşyaları bırakır.

 • Dev Heykel
  Temalı etklinlik süresince bir çok farklı gelişim süreci gösterir. Son haline girdiğinde yanar.

 • Heykel Kampı

Heykel etrafında çadırlar vardır. Bu çadırları eşya için denetleyebilirsiniz.

Antik Gizem (yakında gelecek)
Aktifleştirildiğinde, Erangel ve Miramar haritalarını etkiler. Oyuncular ayarlar veya mod seçme ekranından katılım sağlayabilirler.

 • Antik Tapınak

İki katlı bir yapıya sahip büyük bir yapıdır. Başlangıçta temeli yere değer ancak sabit bir süre sonra havada yüzmeye başlar ve oyun bölgesi ile beraber yavaş yavaş hareket eder.

 • Arduvaz Yapbozu

Antik arduvazlar içeren bir yapboz.

 • Boss dövüşü
  Antik Gizemin ikinci katındaki mühürlü odaya erişmeyi başaran oyuncular, tapınağın boss’u ile mücadele edebilir ve büyük ödüller kazanabilir.
 • Küçük Harabeler

Küçük, rastgele ortaya çıkan ve farklı yapbozlara dönüşebilen harabeler.

Sezon Isınma Etkinliği Oynanışı

Sezon 13'ün sonunda sınırlı bir süre için sezon ısınma etkinliği sunulacak. Etkinliğe katıldıktan sonra, oyuncular Klasik Mod’da (sıralamasız) 4 oyunculu takımlarda savaşacak, görevleri tamamlayarak 14.Sezon sıralama puanları kazanacak. Bu puanlar güncelleme sonrası 14.Sezon sıralama puanlarına dönüştürülecek.

Mod Kullanılabilirlik Zamanlarının Düzenlenmesi
Sürüm güncellemesi sonrası Bluehole Modu kaldırılıp, Payload ve RageGear modları sadece hafta sonu kullanılabilir olacak.

Arena Oynanışı

Yeni Arena Oynanışı – Takım Silah Oyunu (31 Hazirandan itibaren, Cuma, Cumartesi ve Pazarları oynanabilir.)

1. 4v4 eşleşmeli. Başlangıç silahları aynıdır, ancak rakipleri yenerek yükseltilebilir. Kazanan, rakipleri yenmek için son silah olan Tava’yı kullanan ilk takımdır. (Veya süre dolduğunda en yüksek puana sahip olan takım kazanır.)

2. Yeni Harita - Kütüphane. Simetrik bir düzen ve üç saldırı rotasına sahip (sol, sağ ve orta) ilk iç mekan haritasıdır. Mevcut silahınıza bağlı olarak platformlarda, kapı aralıklarında veya kitaplıklar arkasında pozisyon alın. Farklı stillere sahip savaşçıların kazanma şansı yüksektir.

Yeni Arena Eki

Yeni Teçhizat eki: Namlu Genişletici. Keskin Nişancı Tüfekleri, Tüfekler ve SMG'lerin büyük çoğunluğu ile kullanılabilen bir namlu ekidir. Silahın menzilini arttırır ve mesafe nedeniyle mermilerin hasar kayıplarını giderir.

Arena Silah Hasar Kaybı İyileştirmeleri
Ateşli silahların hasar kaybı artık operasyonel mesafeye göre değişir. Yakından uzağa olacak şekilde en etkili kullanım sıralaması şu şekildedir: Av Tüfeği/SMG/Tüfek/Keskin Nişancı Tüfekleri.

Temel Savaş

Temel Deneyim

 1. Stabil olmayan ağlarda savaşa katılırken “Yükleniyor” ekranının takılı kalması sorunu giderildi.
 2. Giriş ve orta seviye performans veren cihazlardaki grafik kalitesi iyileştirildi.
 3. Bazı yüksek performans veren cihazlarda batarya kullanımı optimize edildi.
 4. Bazı cihazlarda HDR kullanımı durumunda çıkan kasmalar giderildi.

Alım İyileştirmeleri

Oyuncular ayarlardaki alım ekranına giderek önce hızlı ateş fişeklerini mi yoksa kapasitesi arttırılmış fişekleri mi seçeceklerini belirleyebilirler.

Savaş Operasyon Özellikleri
Dürbün ve Dikiz butonlarını kamera açısından açıp kapama özelliği eklendi.

Uzun Süreli İsabet Efektleri

Oyunculara özelleştirme için daha fazla seçenek sunacak şekilde İsabet ve Alınan Hasar efektleri için daha fazla renk şeması sağlandı.

Paraşütçü Göstergesi Ekranının Geliştirilmesi

Paraşütle atlama sırasında yükseklik ve hız göstergesi eklendi.

Takip Et

1. Lidere mini haritada iniş bölgesini işaretlemesini hatırlatmak için bildirim eklendi.

2. Malzemeler alınırken, eşya isimleri vurgulanmıştır.

Ayar İyileştirmeleri

1. Hassasiyet sekmesine hassasiyetler hakkında bir eğitim eklendi.

2. Kontrol Ayarları ekranına kamera kontrol kuralları hakkında bir bilgi sayfası eklendi.

3. Dürbünlerin otomatik alınması için seçenek eklendi. Kapalıyken dürbünler yanında dursanız dahi otomatik olarak alınmaz. Açıkken, otomatik alma ayarı geri yüklenir.

4. Bazı tuşlar artık özel kontrol panelinde gizlenebilir veya devre dışı bırakılabilir.

5. Dinamik tutma seçeneği FPP modunda kullanılabilir. Açıkken silah sıkılmadığı sürece aşağıda tutulur ve görüş alanı artar. Kapatıldığında, ateşli silah indirilmeyecek ve Arena'daki ile aynı görünecektir.

6. Özel kontrol paneli ekranı geliştirildi.

7. Parça Tesirli ve Sis Bombaları için varsayılan toplama miktarını 1 olarak ayarlandı.

8. Enerji artırma öğeleri için efekt önizlemesi eklendi.

Çanta

Çanta dolduğunda ve daha fazla eşya alınamaz haldeyken, eşyanın alma listesindeki pozisyonu değişmeyecek.

İşaret Fişeği
İşaret fişeği ateşlemesi başarısız olduğu zaman, oyuncuları bilgilendiren bir bildiri gelecek.

Tezahürat Parkı:

Yeni tezahürat parkı ve Silah Çekme maçı özellikleri

1. Diğer oyuncuların veya araçların hedefleri engellemesini önlemek için Poligon alanına yeni bir hendek eklendi.

2. Yeni tezahürat parkı özellikleri: En Hızlı Silah Çeken yarışmasında neyi kullanacaklarını seçebilmeleri için parka bir fırlatıcı ve hava balonu ile atış sahası yakınına bariyer eklendi.

Yeni Silah’a Özel Silah Çekme Oyunları

 1. Yeni Silah’a Özel Silah Çekme Oyunları eklendi. Tüfek Çekme oyunu için rastgele seçilmiş bir tüfek alacak ve oyun sırasında hasar verebilen tek silah o olacak.
 2. Silah Çekme Oyunu sonuç ekranı: Oyuncular sonuç ekranından başka bir eşleşme sağlayabilir veya arkadaşlarına hediye gönderebilir.

Yeni Atış Poligonu Elit Mücadelesi

Oyuncular Atış Poligonunda 100 puan aldıktan sonra Elite Challenge turlarına katılabilecek. Bu seçenek, üst düzey oyunculara ekstrem beceriler gelişme şansı sağlar.

Yeni Baloncuk İfadeleri

Tezahürat parkında kullanılabilen baloncuk ifadesi özelliği eklendi: oyuncular iletişim kurmak için bu canlı ifadeleri kullanabilir.

Ses Geliştirmeleri

Tezahurat parkındaki silah sesleri kısıldı.

Sistem Özellikleri

Yeni Takım Kurma Lobi Özellikleri

Takım Oluşturma Platformu, uygun takım arkadaşlarını hızlı bir şekilde bulmanıza yardımcı olan yepyeni bir özelliktir. Ses gereksinimi doğrultusunda ses ile ilgili oyuncu alımı da sağlanmıştır.

• Daha zengin mesaj görüntüleme:

Doğrudan oyuncunun KDA'sını, En iyi %10 sıralaması, taktik tarzının yanında takımın stratejisi ve hedefleri gibi alım bilgilerini de görün.

• Uygun takımları bulun:

Boştaki oyuncular seçili mod, dil ve benzeri koşullara göre şu anda oyuncu arayan ekipleri görüntüleyebilirler. Hızlı giriş, hassas filtreleme, manuel yenileme ve daha fazlasını destekler!

• Uygun takım arkadaşları bulun

Hassas filtrelemeyi destkeleyen oyuncu bulma özelliği. Oyuncular takım oluştururken veya takımlara katılırken takım bilgileri sayfalarına odaklanırlar. Lobideki boşta olan oyuncuları görüntülemeyi ve davet etmeyi destekler.

• Sesli oyuncu özelliği:

Sesli oyuncu ekipleri yalnızca ses açmayı seçen oyuncular tarafından görülebilir. Sesli davet gönderdikten sonra alıcı, takım sahibiyle gerçek zamanlı olarak sohbet etmeye davet edilir. Her iki oyuncu da tatmin olursa, takım arkadaşı olurlar. Benzer şekilde, bir oyuncu ses açma özelliğini seçerse, bir takıma katılmadan önce liderle gerçek zamanlı sesli görüşme yapmalıdır.

Royale Pass Sezon 14: Alev Kıvılcım (14 Haziran’da geliyor.)

1. Yep yeni temalar, daha iyi seviye ödülleri ve yeni çok formlu kıyafetler.

2. Royale Pass 2. yıl dönümünü kutlamak için 5. Sezon’u şenlendiren Kükreyen Ejderha ve Ejderha Avcısı temalı ödüller geri dönecek.

3. Google ile yapılan bir RP Prime abonelik işbirliği kullanıcılara sunulacaktır. Aynı anda abonesi olunabilen hem Prime hem de Prime Plus'ı içerir. Aylık, üç aylık ve yıllık aboneliği destekler. Her ay 300 veya 900 RP fiş, intikam indirimleri ve Uçak Sıralaması yardımları toplamayı sağlar. (Şu an sadece Google bağlantılılar için mevcuttur fakat yakında diğer kullanıcılara da açılacaktır.)

4. RP avantajları için güçlendirilmiş sayfa. Art arda satın alma avantajlarını anında görüntüleyin ve diğer özel RP avantajlarını önizleyin.

5. Muhteşem ödüller içeren bir RP Sandık Şans Etkinliği eklendi.

6. Bir maçtan sonra lobiye dönerken RP ile ilgili bir mesaj görüntüleme şansı gelmiştir.

7. Savaş esnasında Uçak Sıralaması ve diğer içerik görüntüleme iyileştirildi.

Silah Arkadaşları İyileştirmeleri

1. Rol değiştirme özelliği geliştirildi; artık oyuncuların rol değiştirmek için farklı sekmelere dokunmaları yeterlidir. Sıralamak için bir gazi bul ya da ödül kazanmak için kendin gazi olmayı dene.

2. Gaziler ve çaylaklar arasındaki ilk tanışmada kullanılan bir eğitim hazırlık aşaması eklendi.

3. Savaş deneyimini geliştirmek için Silah Arkadaşlığı sırasında Spawn Island'dan ayrılmaya ceza getirildi.

4. Çaylaklar ve Gaziler artık eğitim ve savaş sırasında daha kolay tanınabilmeleri için belirgin işaretlere sahipler.

5. Çaylaklar ve Gaziler için sosyal deneyim geliştirildi. Çaylaklar artık hızlı bir şekilde arkadaş ekleyebilir ve Uzay hediyeleri gönderebilir.

6. Oyun deneyiminin diğer ayrıntıları geliştirildi. Artık daha önceki davet sonuçlarının görüntülenmesi ve aynı Düşme Taktikleri için filtreleme desteği var.

Yeni Ace Rozeti Özellikleri

Rozet simgesi özelliği, bir oyuncunun As rütbesine kaç kez ulaştığını gösterir ve Profil ile Mod seçim ekranında bulunur. As Rozeti alınan her sezonun kaydını görüntülemek için As Rozeti simgesine dokunun.

Klan Sınıflandırması

Büyüme hedeflerine ve ödüllere yatırım yaparak, klan etiketlerine göre sınıflandırılmış klan sistemi.

1. Farklı oyun stilleri ve hedefleri olan oyuncuları bir araya getirmeyi amaçlayan Klan sistemine Klan etiketi özelliği eklendi.

2. Farklı Klanlara farklı etiketler verilir ve her Klan o etikete karşılık gelen Enerjiye sahiptir.

3. Yeni kişisel haftalık hedefler ve Klan haftalık / mevsimsel hedefleri içeren Klan Görev Hedefleri genişletildi.

4. Klan Görev Hedefleri ve Sıralamalarına daha fazla ödül eklendi.

5. Geliştirilmiş Klan öneri/katılım sistemi. Benzer zamanlarda oynayan oyuncuları bulmanıza yardımcı olmak için yeni bir filtreleme sistemi eklendi.

Yeni Başarım Sıralaması

Yeni Başarım Puanları Sıralaması. Oyuncular Başarım Liderler Tablosunda küresel düzeyde rekabet edebilir.

Yeni Başarımlar

1. Tavaloji Profesörü: Arena'daki Kütüphane haritasında bir tava ile 3/10/20/50 düşman öldürün.

2. Fiyort Efsanesi: Livik'te 3/10/20/50 kez kazanın.

3. Klan Elit: Haftalık kişisel Enerji hedefini 1/5/10/30 hafta süreyle bir klanda tamamlayın.

İndirme Geliştirmeleri

1. Oyun içi video kaynaklarını indirme desteği. Video yalnızca indirildikten sonra izlenebilir.

2. Kayan çerçeveyi indirmek için ağ hızı ekranı eklendi.

Yükseltilmiş silah eklentisi özellikleri.

1. Bu özellik ile, yükseltilmiş bir silah aldıktan sonra, oyuncu ilgili ekin kilidini açmak için grafiti kullanabilir.

2. Bir ek parçanın kilidini açtıktan sonra, savaş sırasında eki üzerinde kullandığın silahta görünecektir.

Silah Geliştirmeleri

1. Temel desenler için kırpma işlevi eklendi.

2. Temel modeller için ücretsiz değiştirme işlevi eklendi.

3. Temel desen malzemeleri yetersiz olduğunda, farkı telafi etmek için UC kullanılabilir.

4. Çıkartmalar tüm Silah Atölyesi silahlarında kullanılabilir.

5. Çıkartmalar için desenlerin büyütme/küçültmesi geliştirildi.

6. Çıkartmaların döndürülmesi kolaylaştırıldı.

7. Performans iyileştirme: düzenleme sırasında daha fazla akıcılık.

8. Arayüz iyileştirme: Atölye arayüzünde iyileştirilmiş bilgi ekranı.

9. Eğitim Alanları ve Tezahürat Parkında atölye kamera sorununu çözdü.

10. Renk sapması sorunu çözüldü.

Kupon Geliştirmeleri

1. Kuponların görsel efektleri iyileştirildi ve son kullanma tarihlerinin gösterildiği bir bildiri envantere eklendi.

2. Oyuncular Şanslı Döngü kuponlarını kullanarak doğrudan en son Şanlı Döngü’ye atlayabilirler.

3. Oyuncuların kuponların geçerlilik sürelerini kaçırmasını önlemek için Mağaza girişine, ekranına hatırlatma eklendi.

Radyo Geliştirmeleri

 1. Radyo mesajlarının görselleri geliştirildi.
 2. Uzay hediyeleri gönderirken Radyo hediyeleri kullanılabilir hale getirildi.
 3. Artık Tezahurat park’ında Radyo mesajları görülebilecek.

download button GAMELOOP'lu PC'DE PUBG İNDİR

PUBG ile ilgili yeni gelişmeleri GameLoop’dan takip edebilrsiniz. Daha fazlası için: https://gameloop.fun/tr/news?adtag=default

HOT DOWNLOAD
Call of Duty: Mobile
Descargar
PUBG Mobile
Descargar
Free Fire
Descargar
返回顶部