Back

PUBG'nin yeni yaması oyuna C4 ekliyor ve araçları daha güvenli hale getiriyor

2020-06-25|by : GameLoop
share to facebookshare to twittershare to redditshare to tumblrshare to pinterest

Güncellenen Vikendi'ye yapılan bazı iyileştirmeler de yenilikler arasında

download button GAMELOOP'lu PC'DE PUBG İNDİR

PlayerUnknown's Battlegrounds'un yeni bombası C4, gümbür gümbür geliyor. Yeni yama bir yandan oyuna C4 patlayıcısı eklerken, bir yandan da araçları biraz daha güvenli hale getiriyor. Vikendi'ye getirilen iyileştirmeler de bonus.

PUBG'nin yeni C4 patlayıcısı, atıldıktan 16 saniye sonra inflak eden bir bomba türü. Diğer oyunlardaki C4'lerin aksine, PUBG'deki C4 zamanı dolmadan patlamaz. Araçlar dahil her yüzeye yapıştırılabildiği için, iyi bir stratejin varsa, rakiplerinin akıllarına bile gelmeyecek 16 saniyelik güzel bir süpriz yapabilirsin.

Araçlardan bahsetmişken, hasar alma mekanizmalarının da değiştiğini belirtelim. Kara araçların ateş ettiğin bölgelerine göre daha çok veya daha az hasar verme şansın var. Örneğin, bir jeep veya arabayı motorundan vuruyorsan, %100 mermi hasarı verirsin ve araç çabucak patlar. Ama, aracın üstüne ateş ediyorsan %50 mermi hasarı verirsin. Kısaca, daha çok mermiye ihtiyacın olur.

Artık araçların canı sıfıra vurduğunda hemen patlamayacaklar. Onun yerine bir kaç saniye içinde patlamadan evvel motor duracak ve araç alev almış olacak. Böylece elini çabuk tutarsan, ölmeden araçtan çıkabilecek şansa sahip olacaksın. Ama C4 veya Kırmızı Bölge gibi patlamaların aracı doğrudan yok edeceği istisnalarını da unutma.

7.3 sürümlü yama Vikendi'ye de dokunuşlar gerçekleştiriyor. Haritanın çevresini gezdiren tren hattının yanı sıra, oyuncuyu haritanın içinden geçiren yeni bir tren hattı daha ekleniyor. Haritada çıkan DRM sayısı ve fazla çorak arazilere eklenen bir kaç bitki örtüsü de yenilikler arasında.

PC için hemen şimdi indirilebilen 7.3 sürümlü yama, konsollar için 23 Haziran tarihinde indirilebilir olacak. Tam detaylı yama notları için ziyaret edin: https://www.pubg.com/2020/06/08/update-7-3/

download button GAMELOOP'lu PC'DE PUBG İNDİR

HOT DOWNLOAD
Call of Duty: Mobile
Descargar
PUBG Mobile
Descargar
Free Fire
Descargar
返回顶部