Back

[PUBG] PUBG Mobile'ın Heyecan verici Güncellemesi 0.16.0 - GameLoop'ta PUBG Mobile Oyna | Formly Tencent Gaming Buddy

11-26|by : GameLoop
share to facebookshare to twittershare to redditshare to tumblrshare to pinterest

Oyuncuların coşkusunu korumak için, PUBG Mobile ekibi oyuna sürekli yeni içerik ekliyor.Yalnızca birkaç hafta önce, geliştiriciler New Royale Pass Sezon 10: Asi Öfkesi ve Yeni TDM Haritası: Harabeler'in yayıldığı oyun için bir 0.15.5 güncelleme başlattılar.En son güncellemenin sıcaklığı henüz azalmamışken söylentiler, 0.16.0 yama notunun yakında pek çok yeni şeyle birlikte kullanılabileceğini açıkladı.GhostGaming'in beta versiyon videosuna göre, Erangel haritasındaki kar tepesi, Ölüm Yarışı Modu, TPP'nin FPP Anahtarına dahil edilmesi, Hareket ederken İyileşme vb. Gibi birçok önemli eklemeler olacak.

Erangel'deki Kar Tepesi

Sızıntı, karlı bir yama ile Kuzey Erangel'e çok beklenen bir yükseltme olacağını öne sürüyor.Bölgelerin bir kısmı rasgele kar ve buzla kaplanacak haritada, bunun yanında Buzlu Kale, Teleferik ve teleferik kulesi karlı bölgede bulunabilir.Beklenen, özel yağma sandıklarının sağlanacak yerlerde olcağı ve kayak tahtalarının ulaşım aracı olarak mevcut olacağı.

Ölüm Yarışı Modu

PUBG Mobile 0.16.0'daki en büyük güncelleme yeni oyun yeni oyun modunu tanıtıyor - Ölüm Yarışı Modu, Ölüm Yarışı Film temasıyla aynı.Oyuncular, mobil cihazda film benzeri bir deneyimin tadını çıkarabilir ve araç kullanarak bir ekip olarak savaşabilir.Başka bir deyişle, oyuncular yoldayken ağır silahlarla donatılarak rakipleri elemeliler.Yarışma sırasında, oyuncular güçlendirmeleri almak için kasa toplamak ve mümkün olduğu kadar çok rakibi vurmak zorundadır.

FPP'den TPP'ye geçiş düğmesine

0.16.0 sürümünde, PUBG Mobile, lobi menüsünde değişimin mevcut olduğu ve bir maçta bakış açısını değiştirmenin daha kolay bir yolunu sunar.Oyun içerisinde sürerken ve bilinmeyen bir eve veya odaya girerken TPP-FPP anahtar işlevi en iyi şekilde kullanılabilir. Özelliği ustalıkla kullanabilirlerse oyuncular avantaj sağlayabilirler.

Diğerleri

Hareket halinde iyileşme daha önce mümkün olmayan yeni güncellemelerde sağlanacaktır.Bu özellik, oyuncular zehirli gaz çemberinden kaçarken önemli olacaktır.Dahası, Klasik HUD, Takım Ölüm Maçı'nda seçilebilir, oyuncular için çok zaman kazandırır.

Çıkış Tarihi

0.16.0 Yama notu yakında PUBG Mobile’ın beta sürümüne inecek ve resmi sürüm Aralık ayının başında yayınlanacak.

Artık PC'nizdeki PUBG Mobile'ı GameLoop ile oynatabilir ve deneyimleyebilirsiniz.Mobil oyun ve PC oyunları hakkında daha fazla bilgi için, GameLoop web sitesini ziyaret edebilir ve şimdi resmi emülatörü indirebilirsiniz.

Mobil oyun ve PC oyunları hakkında daha fazla bilgi için, GameLoop web sitesini ziyaret edebilir ve şimdi resmi emülatörü indirebilirsiniz.

HOT DOWNLOAD
Call of Duty: Mobile
Descargar
PUBG Mobile
Descargar
Free Fire
Descargar
返回顶部