[Hakkımızda] Tencent Gaming Buddy Markası Gameloop Olarak Değişti| Tencent Gaming Buddy

Sevgili Kullanıcılar,

Tencent Gaming Buddy'ye gösterdiğiniz sürekli ilgi ve desteğiniz için teşekkür ederiz. Gelişen marka değerlerimiz nedeniyle, artık Tencent Gaming Buddy'den GameLoop'a yeniden markalaştığımızı duyurduk. GameLoop, gelecekteki vizyonumuzu yansıtan yeni bir görünümdür, GameLoop'un olağanüstü bir Android Emülatörü olmasının yanında tüm kategorilere sahip bir oyun platformudur. Gameloop gelecekte sadece mobil oyunları değil aynı zamanda bilgisayar oyunlarını ve web oyunlarını da destekleyecektir.

Yeni logomuzu tanıtıyoruz:

Maskot olarak bilgelik ve iletişimi temsil eden balinayı korumuş olmamıza ragmen, yeni sürümde mavi tonundaki renk değişiklikleriyle logo daha modern hale gelecek. Ayrıca, logoya yeni iddiamızı ekledik: "GameLoop'u İnşa etmek." Oyun endüstrisi içinde oyun geliştiricileri, yayıncıları ve oyuncuları tek bir platformda birbirine bağlayan, kapalı döngü bir eko-sistem oluşturmayı hedefliyoruz. “GameLoop” daki “oo” aynı zamanda sonsuzluğu temsil eder, bu da oyunlara sınırsız keşif yapabileceğiniz anlamına gelir.Marka değişikliği ile daha kararlı, göze çarpan ve kullanıcı dostu olmasını sağladık.

Vizyonumuzu gerçekleştirmek için çalışacağız:hem kullanıcıların hem de geliştiricilerin oyun deneyimindeki farklılıkları kendi kendine gelişen etkileşimli bir ortam oluşturacağız. Oyunların ötesinde, tüm emulator ve oyun platformları arasında benzersiz olan AOW motorunu ve hile karşıtı sistemi yeniledik; Ayrıca iş birliği içinde olduğumuz ünlü canlı yayınları ve küresel ödeme yöntemlerini platforma entegre ettik. Bunların hepsi sevgili kullanıcılarımızın her biriyle oyunların ötesine geçmemiz anlamına geliyor.İşimizi yeniden tanımladık ve bunun kullanıcılarımıza daha iyi bir deneyim sağlayacağını umuyoruz.