Back

[Game of Thrones] Game of Thrones Conquest - Yeni K11 Askerlere Bak - GameLoop Emülatör ile Oyun İndirme

11-30|by : GameLoop
share to facebookshare to twittershare to redditshare to tumblrshare to pinterest

Çok uzun zaman önce, "Güç Fetih Oyunumuzda", Keep 34 ve Keep 39 ile savaş alanına katılan yeni T11 ve T12 birliklerinin istatistiklerini paylaştık! Ama oyunda neye benzeyecekler? Bu "güç fethi oyunu - yeni T11 birliğinin yüzü", Stormwind'in GOT'da nasıl göründüğü sorusuna cevap verecek.

"Mevcut bilgilerimizi sizinle paylaşıyoruz, bu bilgiler değişebilir veya oyuna aktarılamaz!"

GOTCTips topluluğuna katılın
Öncelikle, sizi GOTCTips Discord sunucumuza katılmaya davet etmek istiyor muyuz? Buradaki gönderimizi tartışın ve yaklaşmakta olan etkinlikler veya Conquest of Power için ipuçları hakkında en güncel güncellemeleri buradan alın.

Taht Oyunları Güç-Yeni T11 Birlik Görünüm
Yeni T11 birimlerinin görünümüne bakmadan önce, bu yeni birimlerin istatistiklerini hızlı bir şekilde gözden geçirelim. Tüm istatistiklerin listesinin altında:


Gördüğünüz gibi, 11. ve 12. ünitelerin istatistikleri önemli ölçüde arttı! Uzun menzil süvari ve piyadelere göre daha fazla geliştirilecek ve şimdi üç ana birim arasında (T11'den sonra) en yüksek saldırı istatistiklerine sahip olacak. Savaş hesaplamaları, eğitim masrafları ve diğer faydalı bilgiler için, Yeni Birlik Düzeyi Fetih Taht Oyunları oyunumuzu okumanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.

GameLoop , aynı zamanda TBG olarak da adlandırılan Tencent Gaming Buddy'yi yeniden markalamanın ürünüdür. Bu platform CODM, PUBG Mobile, FreeFire, Valor Arenası ve Mobile Legends dahil birçok popüler oyun sunmaktadır. Şirkete göre, GameLoop hem kullanıcılara hem de geliştiricilere yönelik oyun deneyiminin farklı yönlerini kendi kendine gelişen, etkileşimli bir ortama entegre etmeye çalışacak. Gelecekte Gameloop'ta başlatılan daha fazla oyunu bekliyoruz.HOT DOWNLOAD
Call of Duty: Mobile
Descargar
PUBG Mobile
Descargar
Free Fire
Descargar
返回顶部