Back

[Clash of Clans] GameLoop ile PC'de Klan çatışması nasıl indirilir

11-27|by : GameLoop
share to facebookshare to twittershare to redditshare to tumblrshare to pinterest

Neden GameLoop ile PC'de Klan çatışması çalıyorsunuz?

Oyuncular rahat oyun ile harika zaman ve deneyim var. PC'de Klanlar Çatışması oynamak, oyuncular için büyük bir talep çünkü akıllı telefona kıyasla PC büyük ekranda daha geniş bir görüşe sahip olacaklardı.

Clanon PC Clash Nasıl Yüklenir

GameLoop'u indirin ve yükleyin; kurulum boyutu 10 MB'tan küçüktür. Kuruluma ait resmi indirme bağlantısını GameLoop'ta bulabilirsiniz.
GameLoop'u başlatın ve pencerenin solundaki listeden Game Center'a gidin.
GameLoop Emulator'da Klanların Çatışmasını bulun. Oyun merkezine gidin ve oyunu aramak için pencerenin sol üst köşesindeki arama seçeneğini kullanın.


Download & emülatörde klan çatışması yükleyin. Kur seçeneğine tıklayıp indirmeye başlayın (yaklaşık 122.85M) ve oyunu bilgisayarınıza yükleyin.


Klan Çatışması'nı aç ve oyunun keyfini çıkar. Bu yapıldıktan sonra, pencerenin solundaki listeden Games Oyunlarım ’sekmesine gidin. Ve oynamak için tıklayın.
Emülatörde Klan Çatışması Oynama. Oyunun kontrolleri zaten emülatörde önceden ayarlanmış. Oyunu başlattıktan sonra, varsayılan denetleyiciyi pencerenin sağ tarafında görebilmelisiniz. Pencerenin sağ tarafındaki anahtar eşleme seçeneğini tıklatarak kontrolü de özelleştirebilirsiniz.

GameLoop aynı zamanda TBG olarak da adlandırılan Tencent Gaming Buddy'yi yeniden markalamanın ürünüdür. Bu platform CODM, PUBG Mobile, FreeFire, Valor Arenası ve Mobile Legends dahil birçok popüler oyun sunmaktadır. Şirkete göre,GameLoop hem kullanıcılara hem de geliştiricilere yönelik oyun deneyiminin farklı yönlerini kendi kendine gelişen, etkileşimli bir ortama entegre etmeye çalışacak. Gelecekte Gameloop'ta başlatılan daha fazla oyunu bekliyoruz.

HOT DOWNLOAD
Call of Duty: Mobile
Descargar
PUBG Mobile
Descargar
Free Fire
Descargar
返回顶部