Back

[Clash of Clans] Clash of Clans (Town Hall 13) Güncellemesi – GameLoop ile Bilgisayarda Daha Fazla Oyun Oyna

11-27|by : GameLoop
share to facebookshare to twittershare to redditshare to tumblrshare to pinterest

Clash of Clans | Sneak Peek: Clash of Clans Town Hall 13... confirmed? |

Klanların Çatışması | Sneak Peek: Klanlar Belediye Binası 13'ün Çatışması ... doğrulandı mı? |
Son zamanlarda yayınlanan 13 resmi tanıtım videosu, oyuncular arasında çok fazla tartışma başlattı, yeni versiyonun Noel Günü sonunda gelmeden önce oyuncular için harika bir deneyim getirebileceği fark edildi. Yeni sürümün başlatılması için heyecanlı olacağınız ve güncellenmiş oyunu mümkün olan en kısa sürede oynamaya hazır olabileceğiniz konusunda hiçbir şüphe yoktur. İşte size Belediye Meclisi 13 ile ilgili dikkat etmeniz gereken bazı önemli bilgiler.

İşe Alımın Geliştirilmesi İçin Yeni Bir Araç Eklendi.

İyi haber şu ki, Belediye Binası 13'te, geliştirici - Supercell, oyun içindeki dil ayarını iyileştirmeye devam ediyor. Ancak, değişiklikler:

Klan Rozetleri “yeni üye ara” listesine taşındı
Oyuncular diğer takımları davet etmek için "klana bak" düğmesini görebilirler.
Yeni sürümde asgari Klan seviyesine ihtiyaç duyulur ve eklenir
İsteği almadıysanız, işte "hala aradığınız" yazdığı bir bildirim
Oyuncular, işe alım durumlarını bir klan aramak istediklerinde açmalılar.

Yeni Kahraman ve Yeni Görüntüler

İnternette yeni kahramanlar hakkında birçok tartışma var. Bazı oyuncular inşaat işçisinin Belediye Binası 13'ün kahramanı olacağını iddia ediyorlar ve bazı oyuncular yeni kahramanın bir büyücü veya buz yöntemi olacağını tahmin etmek için yetkilinin ittiği resimleri birleştirdi (ama buz yöntemi çok zaman geçti. sınırlı birim). Resmi açıklamada, Belediye 13'ün yeni bir kahraman başlatacağı ve belki de prens aynı olabileceği yönündedir.

Clash of Clans | Sneak Peek: Clash of Clans Town Hall 13... confirmed? |


Klanların Çatışması | Sneak Peek: Klanlar Belediye Binası 13'ün Çatışması ... doğrulandı mı? |
Aslında, oyuncuların tahmin edebileceği düzenli içerik güncellemelerine ek olarak, resmi de tam savunma oyuncuları için oyunun eski oyuncular için viskozitesini sağlamak için bazı yenilikçi oyun içeriği sağlayacağını söyledi. Özel güncelleme detaylarına gelince, bunu ortaya çıkarmak için Noel Arifesine kadar beklememiz gerekiyor.

Yeni sihirli sahne her zaman resmi vurgusundan biri olmuştur. Coc, Aralık ayında yeni sihirbazlık desteklerini memnuniyetle karşılayacak, ancak resmi görevlilerin özel rolünü henüz serbest bırakmadı. Bununla birlikte, oyuncular yeni bir sahne dalgasına, vb. Etkinliklere katılabilecekler.

Clash of Clans | Sneak Peek: Clash of Clans Town Hall 13... confirmed? |


Klanların Çatışması | Sneak Peek: Klanlar Belediye Binası 13'ün Çatışması ... doğrulandı mı? 13 sayısı o kadar açık ki, güncellemeler 13 Aralık'ta başlıyor gibi görünüyor. Güncellenen Clash of Clans'ın yayınlanmasını ve GameLoop,'u ziyaret ederek ya da öykünücüyü indirerek bulabileceğiniz daha fazla bilgi bekleyelim.

HOT DOWNLOAD
Call of Duty: Mobile
Descargar
PUBG Mobile
Descargar
Free Fire
Descargar
返回顶部