Back

[Candy Crush] GameLoop ile PC'de Candy Crush Saga için En İyi İpuçları

11-19|by : GameLoop
share to facebookshare to twittershare to redditshare to tumblrshare to pinterest

Candy Crush, otobüsü beklerken, işte, evlerinde ve diğer durumlarda insanların oynadıklarını görebileceğiniz en ünlü ve popüler oyunlardan biri olabilir.


O zamandan beri bu oyunun popülaritesi hakkında hiç şüphe yok. Bu Candy Crush Saga'nın indirme hacmi sadece bir hafta içinde 10 milyona ulaştı.

Bu oyunun temel özelliği sofistike oyun ekranı ve eğlenceli bir oyun modu çeşitli eleme mekanizmalarını ekledi. Eşsiz dost sistemi, oyuncuların Yeni Dünya'yı keşfetmelerini sağlar. Şeker krallığına dağılmış ve kendi özelliklerine sahipler. Oyuncuların farklı şeker kombinasyonları oluşturmasına ve zekice engelleri kaldırmasına yardımcı olurlar.

Bu arada, Google Play, Candy Crush Saga'nın dört özelliğini tamamladı:

Israrlı İlgi Alanları ve Komik Deneyim: Her 2 haftada bir keşfedebileceğiniz binlerce farklı bulmaca.

Kazanmak İçin Birden Çok Yaklaşım: Günlük Güçlendirici Tekerleğe veya zaman sınırlı zorluklara katılarak seviye atlayabilirsiniz.

Candy Coating'i Kazanmanız İçin Karşılaştığınız Zorluklar: örneğin, gol puanı, jole temizleme, malzeme toplama ve sipariş modu gibi.

Arkadaşlarınızı Davet Edin ve Birlikte Oynayın: komik deneyimi sadece arkadaşlarınızla paylaşmazsınız, aynı zamanda onlarla yarışırsınız


GameLoop'lu PC'de Candy Crush Saga oynarken PC'de kullanabileceğiniz bazı ipuçları.

Her Zaman Özel Şeker Aramak
Candy Crush Saga'da üç özel şeker türü vardır: şeritli şeker, sarılmış şeker ve renkli bombalar. Tüm Candy Crush özel şekerlerini nasıl yapacağınızı öğrenin.

Önerilere Çok Güvenmeyin
Sıkışırsanız veya belirli bir durum için herhangi bir işlem yapmazsanız, oyun size bir şekerleme flaşı şeklinde bir ipucu verecektir. Ancak her öneri anlam ifade etmiyor, onlarla dikkatli ve eleştirel olun.

Combo Olanakları Arıyorsunuz
Kombinasyon çok güçlü, tıpkı renkli bir bombayı şeritli bir şekere çekmek gibi. Özel şekeri birlikte işleyebilirseniz, tek başlarına şekerden çok daha iyidirler.


EKSTRA Şeker kullanın.
+5 simgesiyle şeker görürseniz, oyuna dahil etmeyi deneyin. Bunlar zamanla ortaya çıkacak ekstra zaman tatlılarıdır. Bir oyunda birini kullanabilirseniz, beş saniye daha kazanabilirsiniz.

Candy Crush hakkında daha fazla bilgi edinin, GameLoop (Tencent Gaming Buddy) 'ı indirin. şimdi.

HOT DOWNLOAD
Call of Duty: Mobile
Descargar
PUBG Mobile
Descargar
Free Fire
Descargar
返回顶部