Back

[Lords Mobile] GameLoop ile Lords Mobile Bilgisayara Nasıl İndirilir

11-27|by : GameLoop
share to facebookshare to twittershare to redditshare to tumblrshare to pinterest

Neden GameLoop ile PC'de Lords Mobile'ı Oynayın

Oyuncular rahat oyun ile harika zaman ve deneyim var. PC'de Lords Mobile'ı oynamak, oyuncular için büyük bir talep çünkü akıllı telefona kıyasla PC büyük ekranında daha geniş bir görüşe sahiplerdi.

PC'de Lords Mobile Nasıl Kurulur

  • GameLoop'u indirin ve yükleyin; kurulum boyutu 10 MB'tan küçüktür. Kuruluma ait resmi indirme bağlantısını GameLoop'ta bulabilirsiniz.
  • GameLoop'u başlatın ve pencerenin solundaki listeden Game Center'a gidin.

  • GameLoop Emulator'da Lords Mobile'i bulun. Oyun merkezine gidin ve Lords Mobile banner'ını bulabilirsiniz, eğer değilse, oyunu aramak için pencerenin sol üstündeki arama seçeneğini kullanın.
  • Indirin ve Emulator Lords Mobile yükleyin. Kur seçeneğine tıklayıp indirmeye başlayın (yaklaşık 339.79 M) ve oyunu bilgisayarınıza yükleyin.
  • Lords Mobile uygulamasını açın ve keyfini çıkarın. Bu yapıldıktan sonra, pencerenin solundaki listeden Games Oyunlarım ’sekmesine gidin. Ve oynamak için tıklayın.
  • Emulator Lords Mobile oynamak. Oyunun kontrolleri zaten emülatörde önceden ayarlanmış. Oyunu başlattıktan sonra, varsayılan denetleyiciyi pencerenin sağ tarafında görebilmelisiniz. Pencerenin sağ tarafındaki anahtar eşleme seçeneğini tıklatarak kontrolü de özelleştirebilirsiniz.

Şimdi GameLoop ile PC'de Lords Mobile'ı oynayabilir ve deneyimleyebilirsiniz. Mobil oyun ve PC oyunları hakkında daha fazla bilgi için,GameLoop (Tencent Gaming Buddy) web sitesini ziyaret edebilir ve şimdi resmi emülatörü indirebilirsiniz.

HOT DOWNLOAD
Call of Duty: Mobile
Descargar
PUBG Mobile
Descargar
Free Fire
Descargar
返回顶部