Back

[PUBG] PUBG Küresel Şampiyonası Büyük Finalleri özeti: İngiltere yetenekleri 4 milyon dolarlık etkinlikte ilk sekizde bitirdi

11-25|by : Esports News UK
share to facebookshare to twittershare to redditshare to tumblrshare to pinterest

Hafta sonu boyunca, 16 takım 2019 PUBG Dünya Şampiyonası'nın (PGC) galibiyetini taçlandırmak için savaştı. Jamie Wootton eylemi canlı izlemek için Oakland'a uçtu. Burada, İngiltere oyuncularının nasıl başa çıktığı da dahil olmak üzere tüm eylemleri özetliyor. California, Oakland'da düzenlenen PGC Büyük Finalleri, PUBG destekli liglerde tüm dünyada bir yıl süren emeğin doruk noktasıydı. PUBG ve toplum tarafından toplanan toplam 4 milyon dolarlık ödül havuzuyla 2 milyon doların üzerinde birincilik ödülünü bekliyordu.

Etkinliğin puanlama sistemi iki faktöre dayanan puanlarla her gün altı oyun oynandı. Bir ekibin güvence altına aldığı her öldürme için bir puan alırken, diğer takımların her birinin maç yerine göre puanları toplandı.

Hangi İngiltere PUBG yeteneği gösterildi?

PGC 2019 yarı final özetimizde vurgulandığı gibi, turnuva boyunca İngiltere temsilciliği vardı.

Kuzey Amerika'nın önde gelen kuruluşlarından TSM, bir Dane ve Türkiye'den bir oyuncu ile birlikte listede iki İngiliz oyuncuya (Rory Rory Rawryy ’Logue ve Michael‘ MykLe ’Wake) sahipler. Öte yandan, Tempo Storm’un tarafında bir İngiliz koçu var: Ben ‘Microstar’ Kyle.

Yayında da üç İngiliz ev sahibi vardı. James host Kaelaris ’Carrol etkinliğin masası sunucusuydu ve Lauren’e Pansy’ Scott ve Richard ‘TheSimms’ Simms’e katıldı.

Büyük Finaller Özeti - Birinci Gün

Açılış töreni sona erdiğinde ve takımlar bilgisayarlarına oturduktan sonra, PGC Büyük Finalleri bir patlama ile başladı. İlk maçta Genesis tarafından konumlandırılmamasına rağmen, Güney Koreli takım Gen.G bir ölümcül çılgınlığa gitti ve günün ilk iki maçını kazandı.

TSM ilk iki maçta hayal kırıklığı yarattı ancak bu durum günün üçüncü maçında değişti. TSM tavuk yemeğini güvence altına aldı ve bu sırada sekiz ölüm puanı aldı. Bu, toplamda 19 puana ulaştı; bu onların altıncı sıraya ulaştığını gördü, iyi ama büyük olmayan bir lider panosu.

PGC'nin ilk günü sona erdiğinde, TSM'li bir oyuncu olan Michael ‘mykLe Wake ile konuştuk ve hayal kırıklığı yarattıktan sonra takımın oyun planını değiştirip değiştirmeyeceğini sorduk. O cevapladı:

Bence aynı şeyi oynadık. İyi bir pozisyona girdik ve sadece bileşiğin içinde saklanmak yerine, sahip olduğumuz tüm alandan faydalandık. ”MykLe, TSM

Günün dördüncü maçında Entus Progaming Ace tavuk yemeği ve 11 puan aldı. 04:00 Esports ikinci, Entus Progaming Force ise üçüncü oldu, podyumun geri kalanı Asya yetenekleriyle doluydu. TSM, genel liderlik sıralamasında beşinci sırayı alan rahat bir altıncı sırada yer aldı.

Orijinal haberleri ziyaret ederek daha fazla bilgi edinin

GameLoop , TBG olarak da adlandırılan Tencent Gaming Buddy'nin yeniden adlandırılmış ürünüdür. Bu platform CODM, PUBG Mobile, FreeFire, Valor Arenası ve Mobile Legends dahil birçok popüler oyun sunuyor. Şirkete göre, GameLoop, oyun deneyiminin kullanıcılar ve geliştiriciler için çeşitli yönlerini gelişen ve etkileşimli bir ortama entegre etmeye çalışacak. Gelecekte Gameloop'ta yayımlanan daha fazla oyunu dört gözle bekliyoruz.

HOT DOWNLOAD
Call of Duty: Mobile
Descargar
PUBG Mobile
Descargar
Free Fire
Descargar
返回顶部