Back

[Free Fire] Free Fire Rehberi: İpuçları, Tavsiyeler ve Stratejiler

07-13|by : Walkthrough
share to facebookshare to twittershare to redditshare to tumblrshare to pinterest

Uzun zaman oldu ancak geliştiriciden Garena Free Fire Garena International etkileyici bir şekilde özel bir izleyici kitlesi yarattı.

Bu başka bir savaş royale oyunudur, yani ne yapacağınızı biliyorsunuz - diğer birkaç oyuncuyla daha küçük ve daha küçük arenalarda oynuyorsunuz ve ayakta kalan son oyuncu olmalı.

Oyunda başarılı olmak için doğru zamanlarda savunmacı ve saldırgan olmanız gerekir, ancak elbette buna daha çok şey var. Sadece bu ipuçlarını ve stratejileri takip edin ve zaman kaybetmeden bir Garena şampiyonu olacaksınız.Sadece kozmetik Karakterinizi seçerken, giydiği şeyin tamamen kozmetik olduğunu unutmayın - ancak karakterler arasında önemli farklılıklar vardır. Bunu akılda tutarak, karmaşık özelliklere girmek için çok fazla zaman kaybetmediğinizden emin olun. İyi olacaksın belki, ama kıyafetine bağlı olarak, istenmeyen ilgiyi çekebilirsin. Arsenalinizi Artırın Şimdi, bu sofistike giysiler için çok fazla zaman harcamak değmeyebilir, fakat hangi silahı kullanacağınıza kesinlikle değer.

Yakın dövüşü tercih ederseniz, bir tüfek veya saldırı tüfeği alın; örneğin, daha sessiz bir katil olmayı tercih ediyorsanız, keskin nişancı tüfeği en iyi seçimdir. Haritalama Garena Free Fire'yı ilk defa oynadığınızda, özellikle ekrandaki büyük miktardaki seçeneklerden dolayı öğrenmeniz gereken çok şey var.

Gözetlemem gereken bir şey, sol üst köşedeki haritayı yakınlaştırmak için dokunabileceğiniz - burada güvenlik bölgelerinin, rakiplerin ve tehlikeli bölgelerin nerede olduğunu görebilirsiniz.
Zig-a-zig-ah Uzaktaki bir rakiple bir atışa girdiğinizde, yarış özelliğini (sol sanal analog çubuğun hemen üstünde) ve zikzağı genel olarak çılgınca bir şekilde etkinleştirmeniz önerilir. Doğru olmak çok daha zorlaşacak ve - şansla - sonunda rakibini bir hataya düşürebilecek.

Kırmızı ışık, tehlike anlamına gelir Silahınızın hedefi kırmızı olduğunda, önünde bir düşmanın olduğu anlamına gelir.

Bu yüzden vizyonun kırmızıya döndüğünü gördüğünüzde, özellikle düşmanınızı net bir şekilde görebiliyorsanız, ateş etmek en iyisidir.Çöl Adası Bir oyunun başlangıcında nereye inileceğine karar verirken, daha az bina bulunan bir yere gitmenizi öneririz. Temel olarak, yerleşik alanlardan ve erken çatışmalardan kaçınmak istersiniz, çünkü başlangıçta silahsız olacaksınız. Rulmanlarını ve aletlerini almak için kendine olabildiğince ver.

Önce Hayatta Kalma Unutmayın, oyunun amacının hayatta kalan son oyuncu olmak olduğunu unutmayın. Yani ne yaparsanız yapın, her silahla savaşa girmeyin - sizi uzun süre hayatta kalmayacak ve muhtemelen daha gizli oyuncular tarafından yakalanmanıza neden olacaktır (okuma: akıllı). Uzun oyunu oyna ve kesinlikle gerekli olduğunda ateş aç.


Yaşamaya devam et Yukarıdakilerle birlikte, özellikle açıktaysanız devam etmeyi unutmayın. Hala Garena Free Fire'da durmak genellikle hızlı ve küçük düşürücü bir ölümle sonuçlanır. İşitme Cihazı Garena Özgür Ateşinin sesini kısmak için cazip gelebilir, ancak bu günaha karşı direnebilirsiniz. Kulaklık kullanıyorsanız, düşman ateşinin nereden geldiğine dair paha biçilmez sesli ipuçları alabilirsiniz. Hitchhiking Araçlar, haritaları erken dolaşıp aramaya değer harika bir yoldur. İstenmeyen dikkatleri çekebileceğinden ölüm oyunlarının sonuna doğru daha büyük bir araç kullanmadığınızdan emin olun.

GameLoop , TBG olarak da adlandırılan Tencent Gaming Buddy'nin yeniden adlandırılmış ürünüdür. Bu platform CODM, PUBG Mobile, FreeFire, Valor Arenası ve Mobile Legends dahil birçok popüler oyun sunuyor. Şirkete göre, GameLoop, oyun deneyiminin kullanıcılar ve geliştiriciler için çeşitli yönlerini gelişen ve etkileşimli bir ortama entegre etmeye çalışacak. Gelecekte Gameloop'ta yayımlanan daha fazla oyunu dört gözle bekliyoruz.

HOT DOWNLOAD
Call of Duty: Mobile
Descargar
PUBG Mobile
Descargar
Free Fire
Descargar
返回顶部