Back

[Free Fire] Serbest Ateş (Bermuda) Haritasını Tanımanın Önemi - GameLoop'ta Daha Fazla Oyun İndir

11-29|by : GameLoop
share to facebookshare to twittershare to redditshare to tumblrshare to pinterestElbette serbest ateş kaybetmekten bıktınız ve serbest ateşin basit bir tetikçi olduğunu düşünüyorsanız, serbest ateş bir strateji oyunudur, strateji serbest ateş haritasından başlamalıdır. ve nereye düşeceğinizi bilmek, oyun sürenizi iyileştirmek ve hatta oyunu kazanmak için hayati öneme sahip olacak. Unutmayın ki bu haritalarda hayatta kalmaya çalışacak 49 kullanıcı var; Bu nedenle, bu makalede, en sık geçen alanlar, avantajları ve dezavantajları hakkında sizi bilgilendireceğiz.

Bermuda

Fabrika


Fabrika düşecek en iyi yerlerden biridir, ancak herkesin oraya düşmek isteyeceğini unutmayın, bu yüzden bu bölgenin başlıca avantajları:

  • Çok sayıda silah:

Bu alanda birçok silah bulabilirsiniz; ancak hangisini seçeceğinizi bilmelisiniz, çünkü bu alan orta derecede küçüktür; bu nedenle, MP5, UMP ve hatta M1873 kesme tüfeği gibi kısa mesafeli silahlar, tüfekler veya kısa mesafeli makineli tüfekler kullanmalısınız.

  • Yakın dövüş savaşı:

Nispeten küçük bir alan olduğundan, yakın dövüşler mükemmel. Eğer hızlı ve hızlı atış yapabilme yeteneğine sahip olduğunuzu düşünüyorsanız, bu alan tam size göre.

  • Map Haritada bulmak kolay:

Bazen nerden vurduğumuzu bilmiyoruz, ancak bu alan, mini haritada kolayca görebileceğiniz kadar küçük olduğundan, rakiplerinizi avlamanıza da olanak tanır, çünkü her zaman savaşları aramamanız hayatta kalmanızı sağlar.

dezavantajları:

  • People Birçok insan:

Bu kadar çok avantaj getiren bir alan birçok insanı beraberinde getirecektir; hızlı mücadele konusunda yetenekli değilseniz, bu alan sizin için en iyisi değil.

  • Değirmen

Hepimiz yeteneklerimizi biliyoruz ve fabrika hızlı mücadele ve yakın dövüş için mükemmel bir alan olsaydı, fabrika tam tersi ise, avantajlardan birini sunuyor:

  • Distance Uzun mesafeli çekimler için mükemmel:

Birçoğu uzun mesafeli atışlar için gerçekten iyidir, bu yüzden bu alan onlar için mükemmeldir, çünkü düşmanlarınızı uzun mesafelerden uzaklaştırabileceğiniz ve geniş bir açık alanda her zaman bir veya başka bir uzun menzilli tüfeği vardır. , böylece düşmanlarınızı uzaktan avlayabilirsiniz ..

  • Yüksek Bölgeler:

Uzun menzilli bir nişancı için en iyi kombinasyon, iyi bir tüfek ve yüksek alanlardır; bu alan, kendinizi en iyi şekilde kaynak alacağınız yerlerin yanı sıra, çekim yapmak için konumlayabileceğiniz iyi dağlar içerir.

  • De Uzun Menzilli Silahlar:

Silahlar gerçekten önemlidir, alabileceğiniz en iyi tüfeklerden biri, tek atışta anında ölüm ile 450 hasar verebilen Kar98K'dır.

  • Ad Dezavantajları:

Kaynakların kıt olduğu alanlar, kulübeler en iyisidir, çünkü kulübelerin etrafındaki insanlar kolayca çıkış yollarını bulabilir ve hepsi kaosa yol açabilecek sürülere düşmeye çalışır.
Cape Town

Kaos sever misin? Serbest Ateş'in alfa erkeğini hissediyor musunuz? yani bu bölge tam size göre. Bu alana düşmek için iyi olmalısınız, burada en iyi düşeceksiniz ve en iyi forum yapmazsanız, avantaj sağlayan bu alanda pratik yapabilirsiniz:

GameLoop , TBG olarak da adlandırılan Tencent Gaming Buddy'nin yeniden adlandırılmış ürünüdür. Bu platform CODM, PUBG Mobile, FreeFire, Valor Arenası ve Mobile Legends dahil birçok popüler oyun sunuyor. Şirkete göre, GameLoop, oyun deneyiminin kullanıcılar ve geliştiriciler için çeşitli yönlerini gelişen ve etkileşimli bir ortama entegre etmeye çalışacak. Gelecekte Gameloop'ta yayımlanan daha fazla oyunu dört gözle bekliyoruz.

HOT DOWNLOAD
Call of Duty: Mobile
Descargar
PUBG Mobile
Descargar
Free Fire
Descargar
返回顶部