Back

[Mobile Legends] King of Fighters ve Mobile Legends "EPIC" Bir İş Birliğine İmza Atıyor!

10-21|by : egg.network
share to facebookshare to twittershare to redditshare to tumblrshare to pinterest
kof(1)

BÜYÜK HABERLER! Mobile Legends'ın geliştiricisi: Bang Bang, Moonton, harika görünüm ve harika oyun içi içerik için King of Fighters'ın geliştiricisi SNK ile işbirliği yapıyor! Şimdi, her iki oyunun hayranları oturup en sevdikleri oyunları birlikte tartışabilirler.


kof


Farkında değilseniz, SNK'nın Savaşçı Kralı (KOF) 1994'ten beri en köklü dövüş oyunlarından biridir. Diğer yandan Moonton, dünyanın dört bir yanındaki mobil oyuncuların kalbini Mobile Legends: Bang Bang ile yakaladı. MLBB).

Bu işbirliğinin ilk şaheseri, MLBB'nin en yeni kahramanı Guinevere için yeni çıkan Athena Asamiya cildi (KOF) oldu. Ancak bu sadece başlangıç, yakın zamanda MLBB’ye giriş yaptıysanız, henüz sürprizlerin gelmeyeceğini kesinlikle söyleyebilirsin!

kof(5)


Şu anda oyunda 8-23 Mart tarihlerinde başlayan ve oyuncuların ipuçlarını bulmalarını ve ödülleri kazanmalarını sağlayan mini bir yarışma var! O nasıl çalışır? Katılımcılar her gün giriş yaparak ve bu video oyunu geçidinin gelecekteki içerik yayınları hakkında daha fazla ipucu bulmaları için arkadaşlarını davet ederek 'Popülerlik' puanı kazanacaklar.

kof(6)


İkinci KOF kahramanının yakın zamanda talihsiz ve sıkıntılı bir geçmişi olan güçlü bir karakter olan Leona Heidern olduğu ortaya çıktı. Güçlü ve saldırgan biri ve hala hangi MLBB karakterinin cildi alacağını bilmiyoruz, ama gerçekten heyecanlıyız! Chou'nun da serin bir cilt almasını umuyoruz!
Tamam, daha fazla zaman kaybetmeyelim, bu eğlenceli yarışmaya katılmak için şimdi MLBB uygulamanıza giriş yapın. Bu konudaki en son haberleri ve güncellemeleri almak istiyorsanız, Mobile Legends: Bang Bang FB sayfasını takip edin!

HOT DOWNLOAD
Call of Duty: Mobile
Descargar
PUBG Mobile
Descargar
Free Fire
Descargar
返回顶部