Back

[Candy Crush] GameLoop'lu PC'de Candy Crush Saga nasıl oynanır?

11-19|by : GameLoop
share to facebookshare to twittershare to redditshare to tumblrshare to pinterest

Eşsiz haritaları, tatlı şeker stilleri, zengin ve ilginç ses efektleri ile ünlü Candy Crush, Google Play ve App Annie'deki en iyi oyunların uzun süre boyunca meşgul olmasını sağlar.

Tipik bir sanal oyun olarak, oyuncular oyun oynarken tazelenmiş ve pürüzsüz hissedeceklerdir ve bu oyunda kendilerini emilmeleri kolaydır. Google Play’e göre, Candy Crush “dünyadaki milyonlarca oyuncu tarafından sevilen efsanevi bir puzzle oyunu” olarak tanımlanıyor.

Şimdi bu oyunu PC'nizde GameLoop ile oynayabilir ve en son sürümün (V1.145.0.3) keyfini çıkarabilirsiniz. İşte bilgisayarınıza Candy Crush Saga'yı indirmek için izleyebileceğiniz adımlar.

GameLoop'u indirin ve yükleyin; kurulum büyüklüğü yaklaşık 10 MB'dir. Kurulumun resmi indirme bağlantısını GameLoop'ta bulabilirsiniz,
GameLoop'u başlatın ve pencerenin solundaki listeden Game Center'a gidin.GameLoop Emulator'da Candy Crush Saga'yı bulun. Oyun merkezine gidin ve Candy Crush Saga pankartını bulabilirsiniz, değilse, oyunu aramak için pencerenin sol üstündeki arama seçeneğini kullanın.
Download & Emulator Candy Crush Saga'yı yükleyin. Oyuna tıkladığınızda sağ alt kısımdaki “Install” seçeneğini görmelisiniz.


Download & Emulator Candy Crush Saga'yı yükleyin. Kur seçeneğine tıklayıp indirmeye başlayın (V1.145.0.3; 9.2M) ve oyunu bilgisayarınıza kurun.
Candy Crush Saga'yı açın ve keyfini çıkarın. Bu yapıldıktan sonra, pencerenin solundaki listeden Games Oyunlarım ’sekmesine gidin. Ve oynamak için tıklayın.
Emulator Candy Crush Saga oynamak. Oyunun kontrolleri zaten emülatörde önceden ayarlanmış. Oyunu başlattıktan sonra, varsayılan denetleyiciyi pencerenin sağ tarafında görebilmelisiniz. Pencerenin sağ tarafındaki anahtar eşleme seçeneğini tıklatarak kontrolü de özelleştirebilirsiniz.


Şimdi başlayalım ve Candy Crush Saga doğrayıcınızı emülatör ile keşfedin, PC oyunu hakkında daha fazla bilgi edinin, GameLoop'u ziyaret edin

HOT DOWNLOAD
Call of Duty: Mobile
Download
PUBG Mobile
Download
Free Fire
Download
返回顶部