Back

Free Fire’da (Serbest Atış) elmasları ücretsiz nasıl alırsınız: Basamak basamak gösterme kılavuzu ve ipuçları

2020-10-01|by : GameLoop
share to facebookshare to twittershare to redditshare to tumblrshare to pinterest

Garena Free Fire oyuncuları elmasları almak için para ödemek zorundadır ancak her oyuncunun bunu yapmaya gücü yoktur.

Elmasları ücretsiz elde etmek için kullanılabilecek birkaç uygulama ve internet sitesi vardır

Tanıtım

图片包含 人, 男人, 骑, 街道

已生成极高可信度的说明

Garena Free Fire oyununda oyun paralarından biri elmaslardır. Oyuncular Elite Pass elde etmek için bunları kullanabilir, kratlar açabilir, karakterler ve evcil hayvanlar satın alabilir, silah kılıfları alabilir veya belli etkinliklerde yer alabilirler.

Buna karşılık, elmasları elde etmek için oyuncular para ödemek zorundadır ki bu da her oyuncu için mümkün değildir. Pek çok oyuncu bu oyun içi kalemlerini mumla ararlar bu yüzden elmasları elde etmek için sık sık alternatif çözümler bakarlar.

Bu makalede, Garena Free Fire’da elmasların nasıl elde edileceği konusunda basamak basamak gösterme kılavuzunu size sunuyoruz.

Free Fire’da elmasları ücretsiz nasıl alırsınız

Garena Free Fire’da elmasları ücretsiz olarak elde etmek sadece birkaç tıklama yapma meselesi değildir. Oyun içi para kazanmanın en iyi yollarından birine bakmamız söylenmektedir: Google Opinion Rewards (Google Görüş Ödülleri).

Ücretsiz olarak oyun içi para elde etmek için Google Opinion Rewards en güvenilen yollardan bir tanesidir. Google Play Store’dan 50 milyondan fazla indirilmiştir ve bu konuda 4.3 puan kazanmıştır.

Google Opinion Rewards kullanarak elmasları ücretsiz elde etmek için aşağıda belirtilen yolları uygulayın:

Tanıtım

Basamak 1: Play Store’dan Google Opinion Rewards uygulamasını indirin.

Basamak 2: Uygulamayı başlatın ve hesabınızı oluşturma işlemini tamamlamak için tüm gerekli bilgileri giriniz.

Basamak 3: Kullanıcılara kısa ve kolay sorular yöneltilecektir.

Basamak 4: Bunları doldurunca, Garena Free Fire’da elmas almakta direkt olarak kullanılabilen Oyun Kredileri alacaksınız.

图片包含 摩托车, 桌子, 游戏机, 男人

已生成极高可信度的说明

İpuçları

#1 Anket soru sıklığı ve ödülü kullanıcıdan kullanıcıya değişir.

#2 Sorular/çalışmalara gereken şekilde cevap verilmelidir. Size ödüller kazandırma ihtimalini yok edebileceğinden telaşlı davranmamalısınız.

Oyuncuların ücretsiz olarak oyun içi para sağlamak için kullanabileceği Swagbucks ve Prize Rebel gibi birkaç başka uygulama ve internet sitesi vardır.

İşlemediğinden ve aynı zamanda yasak olduğundan limitsiz elmaslar mod APK gibi gayri meşru uygulamaları kullanıcıların kullanmamasını bilmeleri çok önemlidir. Bu mod APKları kullanmak sürekli bir yasaklamaya maruz kalmak ile sonuçlanabilir.

HOT DOWNLOAD
Call of Duty: Mobile
Download
PUBG Mobile
Download
Free Fire
Download
返回顶部