Back

[Brawl Stars] Supercell'in Brawl Yıldızları hakkında bilmeniz gereken her şey

2020-08-05|by : GameLoop
share to facebookshare to twittershare to redditshare to tumblrshare to pinterest

Brawl Stars şimdi en popüler mobil oyunlardan birisidir. Oyun, aynı zamanda Clash of Clans ve Clash Royale'nin geliştirilmesinden sorumlu Finlandiya şirketi Supercell tarafından geliştirildi. Oyun, beta aşamasının bir buçuk yıl sonra tam erişim için 12 Aralık 2018'de global olarak piyasaya sürüldü. Brawl Stars, oyunculara sunulan çoklu oyun modları ile çok oyunculu strateji çekim mobil oyun olup ücretsizdir. Oyunun tüm özellikleri bir kuruş ödemeden açılıp oynanabildiği için, ücretsiz oyun oynamayı sevenler için çok arkadaş canlısıdır. Yeni oyuncular oyunda biraz zorluk çekebilir, fakat etkili öğrenme ve uygun pratik yapma ile herkes oyuna hakim olabilir. Burada Brawl Stars ile yeni başlayan oyunculara yardımcı olacak bir başlangıç kılavuzu.

download button GAMELOOP'lu PC'DE BRAWL STARS İNDİR

Yolculuk başlangıcı

Brawl Stars'ı indirdikten sonra, oyunun mekaniğini öğretecek zorunlu kısa bir eğiticime katılmak zorundasınız. Brawl Stars sadece üç düğmeli basit bir tamirciye sahip, soldaki mavi joystick hareket için, sağdaki kırmızı düğme saldırmak için ve saldırmak ise saldırı düğmenizin altındaki sarı düğme olan “süper” inizi şarj edecektir. Alacağınız ilk kavgacı Shelly’ dir, yakın mesafeden büyük miktarda hasar veren iyi menzilli bir av tüfeği kavgacısıdır. Oyuna girdikten hemen sonra, kutuları açmadan önce bir Supercell ID'yi bağlamanız önerilir, çünkü hemen Barley (nadir bir kavgacı) ve ayrıca Sihirbaz Barley kostümünü de alacaksınız.

Barley, uzak mesafelerden ve duvarlardan saldırı yapabilecek bir atıcıdır.

Bilmeniz gerekenler

Tüm Atıcılar açılış kutuları ile elde edilebilir ve kutuları açarken seyrek bulunmasına bağlı olarak şans eseri kavgacı elde edebilirsiniz. Savaşçıların seyrek bulunma nedenleri:

  1. Ganimet yolu: ganimet yolu ödülleri ile elde edilir
  2. Nadir: Kutular/Mücevher
  3. Süper Nadir: Kutular/Mücevher
  4. Epik: Kutular/Mücevher
  5. Mitsi: Kutular/Mücevher
  6. Efsanevi: Kutular/Mücevher

Paralar, kavgacılar, güç noktaları, yıldız güçleri, biletler, jeton katlayıcılar ve sonuncu fakat bir o kadar önemlisi ücretsiz mücevherler sağlayacak üç çeşit Brawl Kutusu vardır:

  1. Normal Kavga Kutusu: 100 jeton gerektirir
  2. Büyük Kavga Kutusu: 10 yıldız jetonu gerektirir
  3. Mega Kavga Kutusu: Mücevherler/Ganimet yolu

download button GAMELOOP'lu PC'DE BRAWL STARS İNDİR

Kalp aksiyon kadar iyi değil, daha heyecan verici oyunların hepsi GameLoop'ta, en zirvedeki oyunların gerçek zamanlı güncellemeleri.

Bu eğlencenin tadını çıkaracağınıza ve katılacağınıza inanıyoruz.

HOT DOWNLOAD
Call of Duty: Mobile
Download
PUBG Mobile
Download
Free Fire
Download
返回顶部