Back

[PUBG] M416 ve M762:PUBG Mobil'de daha iyi silah hangisi?

2020-08-04|by : GameLoop
share to facebookshare to twittershare to redditshare to tumblrshare to pinterest
  • PUBG Mobil’in çok silahı var ve oyuncuların oyun tarzlarını oyuna uyarlamalarına yardımcı olur.
  • M416 ve Beryl M762 silahları arasında detaylı karşılaştırma yapıyoruz.

download button GAMELOOP'lu PC'DE PUBG İNDİR

PUBG Mobil, her silah sınıfında mükemmel alternatifler sağlayan çeşitli silahlara sahiptir. Bununla birlikte, oyuncuların çoğu yüklemede ideal silahlarını kurar, bunun PUBG Mobil'de yapılmaması daha iyidir.

Sonuç olarak, oyuncular silah havuzlarını çeşitlendirmek ve her silahın güçlü ve zayıf yönlerini öğrenmek isteyebilirler. Bu yazıda, PUBG Mobil'deki M416 ve Beryl M762 silahlarına bakıyor ve hangisinin daha iyi olduğuna karar veriyoruz.

Tanıtım

PUBG Mobil'de Beryl M762

M416, oyunda 5.56 mm cephaneyi kullanan bir saldırı tüfeğidir. Beryl M762 de bir AR, ancak PUBG Mobil'de 7.62 mm cephaneyi kullanmaktadır.

Atış Oranı ve Hasar

Hasar ve atış oranı, bir silahtaki önemli faktörlerdir, çünkü düşmanlara ne kadar hasar verilebileceğini gösterirler. M416'nın hem tek hem de otomatik atış modlarıyla 41 isabet hasarı varken Beryl M762'de tek, otomatik ve patlama gibi ateşleme modlarıyla birlikte 46 isabet hasarı vardır.

Geri tepme

M416'da çok fazla geri tepme yok, fakat püskürtme yaparken biraz sarsıntıya neden olabilir. Bu arada Beryl M762'nin geri tepmesi çok fazla ve oyunda kontrol edilmesi zor.

PUBG Mobil'de M416 silahı

4 Ekler

M416, genişletilmiş magazin, dengeleyici, baskılayıcı ve silahın dengesine daha fazla yardımcı olan ve oyuncuların bu önemli kafa görüntülerini indirmelerine yardımcı olan çok çeşitli kapsamları içeren daha fazla bağlantı yuvasına sahiptir.

Beryl M762'de açılı ön kavrama, genişletilmiş magazin, baskılayıcı, dengeleyici ve birkaç dürbün gibi daha az bağlantı yuvasına sahiptir.Bu eklentiler geri tepmenin daha kolay kullanılmasına ve tabancanın genel olarak daha iyi idare edilmesine yardımcı olabilir.

Sonuç

Beryl M762 genel olarak daha iyi bir silah gibi görünüyor, fakat geri tepmeyi kontrol edebilen ve belirli durumlarda kullanabilen oyuncular için önerilir. M416 ile biraz hasar değişimi var, fakat daha istikrarlıdır, bu da PUBG Mobil'deki dengeleyiciyi telafi ediyor.

download button GAMELOOP'lu PC'DE PUBG İNDİR

Fakat, oyunda hangi silahın sizin için daha iyisi olduğunu bulmak için gelin ve GameLoop ile PC'de PUBG'yi indirin!

HOT DOWNLOAD
Call of Duty: Mobile
Download
PUBG Mobile
Download
Free Fire
Download
返回顶部