Back

[8 Ball Pool] GAMELOOP İLE PC ÜZERİNDEN 8 Ball Pool NASIL İNDİRİLİR?

12-17|by : GameLoop
share to facebookshare to twittershare to redditshare to tumblrshare to pinterest

8 Ball Pool IN TANITIMI

Google Play'de en çok indirilen bilardo oyunu olduğu duyurulan 8 Top Bilardo, çok oyunculu, yeni ve ilginç bir bilardo oyunudur. Oyuncular bu bire bir eşleştirme oyununu ücretsiz oynayabilir, turnuvalara katılabilir ve son kazanan olabilir. Ayrıca, oyundaki oyuncular kıyafetlerini ve diğer eşyaları kendi ilgi alanlarına göre seçebilirler.

NEDEN GAMELOOP İLE PC’DE 8 Ball Pool OYNAYALIM?

GameLoop’ta 8 Top Bilardo sizi sınırlayan telefonlardan daha büyük ekranda daha geniş bir görüş alanını sizlere sunar, bu heyacan verici bilardo oyununa sende katılabilirsin. Benzersiz fare ve klavye kontrolü sayesinde oyuncular daha rahat oynayabilir ve daha fazla madeni para toplayabilir. Ayrıca, sosyal ağlarda arkadaşlarınızla ödülleri paylaşmak daha kolay.

  1. Klavye ve Fare ile Uyumlu Çalışma
  2. Muhteşem ve En İyi Performans
  3. Adil PC Oyun Ortamı
  4. Çeşitli Oyunlarda Canlı Haber Bilgileri

8 Ball Pool PC’ye Nasıl İndirilir

  • Kurulum boyutu 10 MB’tan küçük olan GameLoop’u indirin ve yükleyin. Kuruluma ait resmi indirme bağlantısını GameLoop'ta bulabilirsiniz
  • GameLoop’u Başlatın ve pencerenin solundaki listeden Oyun Merkezine gidin.
  • GameLoop Emülatörde 8 Ball Poolı bulun. Oyun Merkezine gittiğiniz de 8 Ball Pool başlığını bulabilirsiniz yoksa oyunu aramak için pencerenin sol üstünde ki arama seçeneğini kullanın.
  • Emülatöre 8 Ball Pool İndirin ve Yükleyin. Yükle seçeneğine tıklayarak oyunu bilgisiyarınıza indirip yüklemeye başlayın.
  • 8 Ball PoolI Açın ve Keyfini Çıkarın. Bunu yaptıktan sonra pencerenin solunda ki Oyunlarım seçeneğine gidin ve oynamak için tıklayın.
  • Emülatörde 8 Ball Poolı Oynama. Oyunun kontrolleri emülatörde önceden ayarlandı. Oyunu başlattıktan sonra varsayılan denetleyiciyi pencerenin sağ tarafta görebilirsiniz. Pencerenin sağ tarafındaki tuş atamaları seçeneğine tıklayarak kontrolü özelleştirebilirsiniz.

HOT DOWNLOAD
Call of Duty: Mobile
Download
PUBG Mobile
Download
Free Fire
Download
返回顶部