Back

[Empires & Puzzles] Empires & Puzzles: Güncelleme Eklendi Yeni Binalar - GameLoop (Tencent Gaming Buddy)

06-19|by : Heavy
share to facebookshare to twittershare to redditshare to tumblrshare to pinterest

Heavy’ye gönderilen basın açıklamasına göre kalenin maksimum seviyesi 20’den 21’e yükselecek.

Kaleyi 21 seviyesine yükseltmek, oyunun destek web sitesindeki Sürüm 22 Sürüm Notları ve Durumuna göre, genişlemeye oyuna eklenen yeni Gelişmiş Binaların kilidini açacaktır. Bu binalar, Gelişmiş Maden, Gelişmiş Çiftlik, Gelişmiş Demir Depolama, Gelişmiş Gıda Depolama ve Gelişmiş Ev'dir. Advanced Mine and Farm normal versiyonlarından daha verimli ve Advanced Iron Storage ve Food Storage sırasıyla normal versiyonlarından daha fazla demir ve yiyecek depolar. Advanced House, normal House'dan daha fazla üye saklar ve yeni eleman yetiştirir.

empires and puzzles new buildingsImparatorluklar ve yeni binalar bulmaca

Güncelleme ayrıca Hunter’ın Köşkü'nü de ekledi. Hunter’s Lodge, oyuncuların yeni Efsanevi Savaş Eşyaları üretmesine izin verecek. Bu parçalar Titanların yağmaladığı Titan Parts ile üretildi. Eğer İttifaklar Titan Savaşlarında Dev Zıpkın kullanıyorsa, Titanlar Titan Parçalarını düşürür. Eklenen yeni eşyalar Dev Zıpkın, Titan Afişi, Titanyum Kalkanı, Panacea, Görünmezlik İksiri, Valkyrie Boğazı, Avcı Caltropları, Kasırga, Alterasyon Kaydı ve Zamanın Dondurulması.

Yeni Titan Bölümleri Titan Kalbi, Kafatası, Omurga, Kuyruk, Yumurta, Göz, Plume, Gaga, Diş ve Kabuk'tur. Yeni Görevler de dahil edilecek.

Oyuna Sürüm Notları ve Durum'dan gelen diğer değişiklikler ve düzeltmeler:

 • Mystic Vision kullanmak için bekleme süresi 16 saatten 8 saate düşürüldü. Ödül miktarı, Mystic Vision'daki günlük öğelerin miktarının öncekiyle aynı olacak şekilde ayarlandı.
 • Mystic Vision'a amblemler eklendi.
 • Yeni bir Güncellemenin ne zaman kullanılabilir olduğunu bildiren bir bildirim eklendi.
 • Atlantis Rises'in ne zaman biteceğini gösteren bir zamanlayıcı eklendi.
 • Sınıf Görevi Savaşlarına bir süre sınırı eklendi. Savaşlar 30 dakika sonra yenilgiyle sona erecek.
 • Öne Çıkan İttifak Mesajı iyileştirmeleri.
 • Savaş Puanı şimdi İttifak Puanına dahil edildi. Savaş Puanının hesaplanma biçiminde hiçbir değişiklik olmadı, ancak bunu altıya bölüyoruz. Savaş Puanı artık İttifak Puanının yaklaşık üçte birini Trophy Score ve Titan Score ile birlikte oluşturuyor.
 • Bir oyuncu Titan'ın ortaya çıkmasından sonra bir İttifak'a katılırsa, oyuncu bu Titan'dan yağmalanacaktır.
  Misandra'nın düşmanı kaçırması durumunda Misandra’nın ek saldırısının müttefiklere çarptığı bir hata düzeltildi. Misandra, artık isabetsiz vuruşlar için müttefiklere mana vermiyor.
 • Hel ve Proteus'un Onatel'in mana kazanmasını engellemediği bir hata düzeltildi.
 • Kageburado’nun sağlığının% 50’sinin üzerinde kalması durumunda, Titanlar’da her zaman daha yüksek hasar almadığı bir hata düzeltildi.
 • Khiona’nin, Namahage’ın ve Brienne’in saldırı meraklılarının vuruş başına saldırı artışı, kahramanın özel seviyesi arttıkça artık değişmiyor. Vuruş başına saldırı, bundan sonra tüm seviyelerde geçerli olan maksimum değerdir. Bu buffın temel saldırı değiştiricisi eskisi gibi çalışacak: kahramanın özel seviyesi arttığında artacak.
 • Öğeler Ghost formundaki Hero'larda kullanılamaz.

Athena’nın savunma tartışması düzeltildi: savunmanın azaltılması karakterin bilgi panelinde yanlış değerler gösteriyordu.

Bu güncelleme, öncelikle Küçük Dev Oyunlarda bulunan 20 numaralı Yazılım Geliştirici Sofia Vanhanen tarafından geliştirilmiştir. Bilgisayar bilimi derecesini tamamladıktan hemen sonra geliştiriciye katıldı (LinkedIn Hesabı'na göre Finlandiya'daki Helsinki Üniversitesi'nden) ve basın açıklamasına göre oyunun hevesli bir oyuncusuydu.

Vanhanen, “Çok tutkulu olduğunuz bir oyun üzerinde çalışmak gerçek bir hayal” dedi. “Oyuncularımızın seveceği yeni fikirler uygulamak için bakış açımı özel bir hayranı olarak sunabiliyorum. Herkesin yeni temel güncellemeler hakkında ne düşündüğünü görmek için sabırsızlanıyorum. ”

Basın açıklamasına göre, Empires & Puzzles 34 milyondan fazla kez indirildi ve Apple App Store'da 57 ülkede ve Google Play'de 24 ülkede Google Play'de 24 ülkede 1. brüt pozisyonuna ulaştı. Oyun aynı zamanda Apple App Store ve Google Play'deki birleşik 124 ülkede dünya genelinde ilk 10 brüt oyun çizelgesi arasındaydı. Small Giant Games, basın açıklamasına göre Ocak 2019'da Helsinki merkezli geliştiriciyi satın alan Zynga Inc.'in bir yan kuruluşudur.

Zynga'daki Yayıncılık Başkanı Bernard Kim, “Küçük Dev ekibi geçen yıl Zynga ailesine katıldığından beri, sonsuza dek franchise portföyümüzün temel taşlarından biri olan Empires & Puzzles içinde yenilik yapma konusundaki ustalıklarından mahrum kaldık” dedi. “Tutkulu oyunculardan oluşan bu genişleme, ekibin Empires & Puzzles topluluğu için en eğlenceli deneyimleri yaratma taahhüdünü gösteriyor.”

HOT DOWNLOAD
Call of Duty: Mobile
Download
PUBG Mobile
Download
Free Fire
Download
返回顶部