Back

[Muhteşem Sultan] GameLoop'taki İlginç RPG: Sultant Oyun (Muhteşem Sultan) - GameLoop (Tencent Gaming Buddy)

11-18|by : GameLoop
share to facebookshare to twittershare to redditshare to tumblrshare to pinterest

Mengjia Ağı 2011 yılında kurulmuştur. Kuruluşunun başında "kaliteli, dönüşüm" kavramını oluşturmuştur. Şirketin ilk aşamada insanları işe alma konusundaki yüksek gereklilikleri nedeniyle, şirketin her zaman uygulanabilir bir düşünce ve iş yapma yöntemi sürdürdüğü kesindir. Kurulduktan sonra, ana ürün: "Buhar Şehri", "Rüya Korsanları Kahramanı", "Toplayıcı Yıldızlar Yıldızı", "Game of Sultans" (Muhteşem Sultan)."Padişahların Oyunu" (Muhteşem Sultan) Mengjia Network'ün geliştirdiği dördüncü oyundur. Aslında bir RPG oyunu "Sultanların Oyunu". Bu oyun dokunuşla işbirliğimiz. Ürünler, Mengjia Ağı yerelleştirmeden, tasarımdan, başka bir şirket ise teknoloji ve planlamadan sorumlu, iki şirket de kendi güçlü yönlerini yaratıyor.


O zaman, Mengjia Ağı "Game of Sultans" (Muhteşem Sultan) Rusya'ya ve Türkiye'ye zorlamak istedi ama sonunda ABD'deki kullanıcıların da oyunu çok sevdiğini fark etti. Şu anda, ABD bölgesi Google Play'de yaklaşık 60. sırada ve iOS 100 civarında satıyor. Almanya, Fransa ve diğer Avrupa ülkelerinde "Game of Sultans" (Muhteşem Sultan) da iyi sonuçlar elde etti.

Türkiye'de ve Rusya'da "Game of Sultans" (Muhteşem Sultan) 'ın İKİ ana özellikleri:


Birincisi karmaşık konulara uyum sağlamak.Oyunun işletim hafızası 250M'yi geçmemelidir ve oyuna girmek için harcanan zaman 10 saniyeyi geçmemelidir. Hassas izinler eklemeyin. Bu tür bir adres defteri yöntemi, oyuncular bu özel izinlerden çok endişe duyuyorlar, Avrupalı ​​ve Amerikalı kullanıcılar için. Eşyalar, oyununuzu kullanıcıların% 5'inden daha az hale getirme olasılığı yüksek. Sonuncusu, Google ve Apple’ın arka planda gri tonlamalı bir test işlevi var. Bu özellik, her büyük sürüm güncellemesi için çok iyi kullanılmalıdır. Makinenin% 10 veya% 20'sini uyarlamak için önceden açabilirsiniz, her büyük güncellemenin büyük hatalara yol açmayacağından emin olmak için oyuncu sorununu hızlı bir şekilde açabilirsiniz, kullanıcı kaybını önleyebilir.


İkincisi, zayıflığı tahmin etme problemidir.Bu piyasa oyuncularının araştırma yapmalarını teşvik etmek için önce yetkilinin iyi hizmetler sunduğunu ve oyun ekolojisinin kurulmasına öncelik verdiğini fark etmelerini sağlamalıyız. Keşfi açtıklarında, sadakat çok yüksektir ve elde tutma daha iyidir. Bu bölgelerde çok sayıda küçük ve orta dereceli R oyuncusu var. Tahmin edilen buzlanma tamamlandığında, 2 ~ 3 yıl, hatta 3 ~ 5 yıl sürecek.
GameLoop'u indirin ve "Game of Sultans" (Muhteşem Sultan) hakkında daha fazla bilgi edinin.

HOT DOWNLOAD
Call of Duty: Mobile
Download
PUBG Mobile
Download
Free Fire
Download
返回顶部