Back

[PUBG] Jedi Survival yeni moda pozlama! M4 yeni deriden bahsetmekten mutluydu, ancak bu kask cildi oyuncunun favorisi

11-29|by : GameLoop
share to facebookshare to twittershare to redditshare to tumblrshare to pinterest

Versiyon güncellemeleriyle ilgilenen Netizens, her ayın üçüncü haftasında Jedi Survival'in yeni versiyonun ana versiyonunu kullanacağını bilmeli, yeni içerik eklemeye ek olarak, resmi birçok moda derisi de ekleyecektir. Sadece Cadılar Bayramı sınırlı moda eklendi

Kasım ayındaki büyük güncelleme henüz açıklanmadı ve Noel için sınırlı cilt ortaya çıktı.Genel olarak, resmi ren geyiği davlumbazı oyuncular tarafından tahrip edildi, özellikle kask taktıktan sonra, ren geyiği hemen ata döndü. , Ya da kahkahalar, ne kadar mutlu olursa olsun.

Ancak, maruz kalma perspektifinden bakıldığında, bu yılın Noel modası ile ilgili en eşsiz şey beyaz sakal ve şapka, sakal Noel Baba'nın beyaz sakalı, diğer modalarla eşleşmek için çok uygun olmalı ve şapka biraz Sincan tarzı duygu, ben şapka biraz ilginç olması gerektiğini hissediyorum ve Cadılar Bayramı için aslan takım elbise BP ile satın alınabilir, bu yüzden bu Noel modası, satın almak için BP kullanabilmelisiniz.

Modayı konuştuktan sonra silahın derisine bir göz atalım: Maruz kalan silah derileri arasında, M416 yeni kaplamalara sahip, PGC giysisinden sonra, M4 yeni bir cilde sahip, görünüşü oldukça iyi. Merhaba, ilk sayım cildinden söz ediyorum, bu iki silahın popülerliği, derilerin fırlatılmasından sonra kesinlikle yüksek olacak.

Resmi servis önümüzdeki hafta güncellendiğinde oyuna bu yeni açılan kaplamalar eklenmeli ve test hizmeti güncellemesi moda derileri eklemeyecek, bu yüzden sevgi dolu bir kask isteyen oyuncular gelecek hafta için sabırla bekleyecekler.

GameLoop , TBG olarak da adlandırılan Tencent Gaming Buddy'nin yeniden adlandırılmış ürünüdür. Bu platform CODM, PUBG Mobile, FreeFire, Valor Arenası ve Mobile Legends dahil birçok popüler oyun sunuyor. Şirkete göre, GameLoop, oyun deneyiminin kullanıcılar ve geliştiriciler için çeşitli yönlerini gelişen ve etkileşimli bir ortama entegre etmeye çalışacak. Gelecekte Gameloop'ta yayımlanan daha fazla oyunu dört gözle bekliyoruz.

HOT DOWNLOAD
Call of Duty: Mobile
Download
PUBG Mobile
Download
Free Fire
Download
返回顶部