Back

[Mobile Legends] MLBB Dünya Şampiyonası 2019 Bu Kasım'da Malezya'da

10-21|by : ABS-CBN News
share to facebookshare to twittershare to redditshare to tumblrshare to pinterest

İlk defa, çok oyunculu çevrimiçi savaş arenası mobil oyun Mobile Legends: Bang Bang (MLBB), MLBB Dünya Şampiyonası 2019 adlı kendi dünya şampiyonluğuna sahip olacak.

M1 olarak daha iyi bilinen turnuva, dünyanın dört bir yanından gelen tüm MLBB yarışmacılarının uluslarını temsil etmeleri ve MLBB'de dünya şampiyonu olmaları için en önemli kanıt alanı olacak.

Ana etkinlik 15 - 17 Kasım 2019'da Malezya'nın Kuala Lumpur, Axiata Arena'sında gerçekleşecek ve Grup Sahne 11 - 14 Kasım 2019'da gerçekleşecek.

Dünya şampiyonasında, aslanların 250.000 ABD Doları (1.05 milyon USD) toplam ödül havuzundaki payıyla mücadele etmek için 14 ülkeden en iyi 16 profesyonel MLBB takımı yer alacak.16 ekip, doğrudan davetli sekiz ekip ve sekiz nitelikli ekipten oluşacaktır: -

Mobile Legends aracılığıyla sekiz doğrudan davetli ekip: Malezya, Singapur, Endonezya, Filipinler ve Myanmar'da Bang Bang Profesyoneller Ligi (MPL)
Brezilya, Kamboçya, Japonya, Tayland ve Laos, Rusya, Türkiye, Vietnam ve ABD'de M1 Elemeleri ile sekiz kalifiye ekip

Shanghai Moonton Technology'nin başkan yardımcısı olarak Cherry Xia, “Mobile Legends: Bang Bang için ilk Dünya Şampiyonası turnuvasına ev sahipliği yapmaktan dolayı çok heyecanlıyız. Oyunu daha yüksek seviyelere çıkarmak her zaman hedefimiz olmuştur ve bu nedenle MLBB Dünya Şampiyonası 2019'u (M1) anmak bizim için kesinlikle gurur verici bir başarıdır.

“M1'in, MLBB oyuncularının becerilerini ve yeteneklerini geliştirmek için onları teşvik etmeleri için nihai hedef olarak hizmet edeceğini umuyoruz. Dünyanın dört bir yanındaki ulusların dahil olduğu rekabet edebilirlikle birlikte, MLBB hayranlarına dünya standartlarında görüntüleme deneyimi sunmayı umuyoruz. ”

MLBB, Shanghai Moonton Technology tarafından geliştirilmiş ve yayınlanmıştır. Gemide M1 resmi sponsorları olarak U Mobile ve Youtube vardır. Malezyalı Telco, U Mobile, yerel e-spor sahnesinde yıllar boyunca çok aktif olmuştur ve e-sporlar daha yaygın hale gelmeye doğru yürüdüğü için katılımları heyecan vericidir. Resmi canlı yayın ortağı olarak Youtube ile M1 maçları yalnızca Youtube'da izlenebilir.15 - 17 Kasım 2019'daki M1 Büyük Finalleri için üç tür bilet bileti vardır: Bronz, Gümüş ve Altın. Bilet satışları üç günlük ve bir günlük biletlerle başladı.

Üç günlük geçişler, MLBB oyun içi eşyalar ile birlikte geliyor; Gold bilet de özel bir M1 goodie çantası veriyor. Tüm biletler belirlenen seviyedeki ücretsiz koltuklardır ve tüm bilet sahipleri etkinlik sırasında şanslı çekilişe katılabilirler.

HOT DOWNLOAD
Call of Duty: Mobile
Download
PUBG Mobile
Download
Free Fire
Download
返回顶部