Back

[Brawl Stars] PC'de Brawl Stars oynamak için ipuçları - GameLoop | Tencent Gaming Buddy

11-28|by : GameLoop
share to facebookshare to twittershare to redditshare to tumblrshare to pinterest

Brawl Stars bir süredir resmen insanlarla tanıştı ve oyun, Wilderness Duel, Gem Battle, Bounty Hunter, vb. Dahil olmak üzere çok çeşitli. Aşağıdaki içerik, mod kuralları, püf noktaları, karakter önerileri vb. Dahil olmak üzere, Brawl Stars oynama stratejisinin bir özetini sunacaktır.

Vahşi Düello Kuralı Oyun:

 • Bireysel savaşlarda, 10 oyuncu daralan bir haritada "birbirlerine zarar verir". Öldürüldüğünde, derhal oyundan çıkacaksın. Ne kadar uzun yaşarsan, ödül o kadar yüksek ~
 • İlk 5 oyuncu 1 ~ 9 kupa kazanabilir, 6. sıra kupayı düşürmez (0 kupa) ve son 4 oyuncu kupayı düşürür.

 • Başlamadan hemen sonra haritanın etrafında zehirli sis görünecektir. Zehirli sisin içinde durmak saniyede 250 hasar alır, JI kurallarını yemekle aynışekilde.
 • Haritada dinamit paketleri gibi birçok kutu var. Bunu kırmak size kazanmanız için en önemli faktörlerden biri olan zümrüt yaşamını / saldırısını arttıracak!
 • Diğer oyuncuları öldürmek rastgele 1 ~ 3 zümrüt düşerür
 • [Çift Mod] Her iki takım da öldürüldüğünde takımı bir ünite olarak alın, sonra ortadan kaldırın

 1. Takım arkadaşları bir süre için bulunduğunuz yerde size diriltilecek, bu yüzden yalnız savaşmaktan endişelenmeyin.
 2. Zümrüt etkisi paylaşılır, bu yüzden takım arkadaşları ile değerli taş alma.
 3. Diziliş, yakın dövüşçünün yakın dövüş direncini çok aştığını ve verimi çok aştığını gösteriyor.

Vahşi Doğada Düello Oynama Becerileri:

Başladıktan sonra, insanları öldürmek için acele etmeyin, ilk önce zümrütle savaşmak için kutuya gidin, önce kanı destekleyin ve saldırın, çimleri kendinizi örtmek için kullanın ve çevre koşullarına dikkat edin.Uzun süre sıkı mücadele etme ve başkaları tarafından seçilme

~

Ara dönem çekim süresi çok önemlidir, başkalarının kanla savaşmasını gizlemek ve beklemek, daha sonra da balık avcılarından faydalanmak;

Tabii ki, şanssızsanız ve başkalarının ön kapısına rastlarsanız, iki durum vardır:

 1. İlk olarak, rolünüz güçlü. Örneğin, boksör bir adam gevrek bir uzun menzilli ile karşılaşırsa, 2 ~ 3 yumruk sorunu çözebilir. Doğrudan gitmek için tereddüt etmeyin. Öldürdükten sonra kalma ve kaç!
 2. Karakterin zayıf, uzaktan bir ayı adamına koşmak ve tek kelimeyle koşmak gibi!Çünkü teknolojide iyi olsanız bile, rakibi çözmek için belli bir zaman ve sağlık gerekir.Bu süre zarfında, birkaç "canavar" ın dikkatini çekmiş olması muhtemeldir ve kazancın kaybedilmeye değer olduğunu~

Operasyon açısından, uzaktaki çıkış, en kısa sürede büyük alan çıkışına sahip bazı düşmanları gizlemeye çalışır ve savaş başladığında, rakibi çekimi kolaylaştırmak için çekecektir.Yakın dövüş karakterleri düşmanı dar bir alana sahip seçmeye çalışır. Birincisi, overcastavoid olabileceği yönünde.

Önerilen Vahşi Düello Karakterleri:

Bu resim çok fazla çim ve duvar korumasına sahip, bu nedenle yarı-aralıklı karakterler ve yakın dövüşler için daha avantajlı ve uzaktan çıkışta daha az oynama alanı var.

Yakın dövüş karakterleri: Bull Bull, EL PRIMO maskeli erkek, çimlerde saklanmak tam isabet!


Yarım rolü: NITA, haydi ayı atalım ve kayalım, neredeyse aynı, dışarı çıkıp iki kılıç yapalım

Uzun menzilli karakter: Shelly Shirley, dağıldı ve kaçtı.

Artık bu MOBA oyununu PC'de GameLoop (Tencent Gaming Buddy) ile oynayabilir ve deneyimleyebilirsiniz. Mobil oyun ve PC oyunları hakkında daha fazla bilgi için, GameLoop web sitesini ziyaret edebilir ve şimdi resmi emülatörü indirebilirsiniz.

HOT DOWNLOAD
Call of Duty: Mobile
Download
PUBG Mobile
Download
Free Fire
Download
返回顶部